МВС хоче не вогнемети, а патрони з газовими гранатами сльозогінної дії (відео)

12:10 1 лютого 2014 р.


Фото: newsanalyticsuablogspot.com/

Водночас міністерство внутрішніх справ визнає, що просить в уряду дозвіл на спецзасоби для масових заходів і спеціальних операцій.

Управління зв’язків із громадськістю міністерства внутрішніх справ інформує сьогодні, 1 лютого, про ті спецзасоби, дозвіл на котрі, як інформував «Щоденний Львів», МВС просить у проекті постанови Кабміну:

«Спецзасоби «Джміль» та «Джміль-М», якими планують доповнити перелік спецзасобів, що перебувають на оснащенні органів внутрішніх справ, насправді є патронами з газовою гранатою. Видання «ZN.UA» розповсюдило недостовірну інформацію про те, що МВС нібито планує використовувати для охорони громадського порядку вогнемети. Ця інформація не відповідає дійсності.

Зазначені в проекті нового переліку спецзасоби «Джміль» та «Джміль-М» є патронами з газовою гранатою сльозогінної дії. Зокрема, спецзасіб «Джміль» використовується для масових заходів, «Джміль-М» – для спеціальних операцій. МВС України вимагає від редакції спростувати недостовірну інформацію у спосіб, передбачений Законодавством».


Відео: TulaKirill

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу