МВС отримує з Росії бойові гранати

18:20 25 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: batkivshchyna.com.ua

Їх продемонстрував журналістам у Штабі національного народний депутат від «Батьківщина» Віталій Ярема.

Нардеп повідомив у суботу на брифінгу в Штабі національного спротиву: «До нас у Штаб надійшла інформація про те, що найближчим часом або під час сутичок на вулиці Грушевського можуть бути застосовані спеціальні засоби російського виробництва» За словами Яреми, завдяки «патріотам у погонах» вдалося отримати зразки боєприпасів, які завезені до Міністерства внутрішніх справ.

Народний депутат також продемонстрував документи про оформлення боєприпасів під час доставки на територію України, зокрема, копію заяви на ім’я керівника Київської міжрегіональної митниці, підписану 23 січня заступником міністра внутрішніх справ Лекарем. Віталій Ярема повідомив також: «За нашою інформацією, ці гранати – «Факел-С», «Заря-2», «Пламя-М» та інші – доставлені з РФ декілька днів тому і зараз знаходяться на озброєнні МВС України».

Віталій Ярема.зазначив, що всі ці гранати не пройшли сертифікацію, й звернувся до працівників правоохоронних органів з інформацією про те, що застосування таких спеціальних засобів тягне за собою кримінальну відповідальність за військові злочини та кримінальну відповідальність за перевищення службових повноважень. «Ми не знаємо, що в середині цих гранат. Це може бути нервово-паралітичний газ», – повідомив Ярема та додав, що наслідки для здоров’я людей від використання цих гранат невідомі. Про це інформує в суботу прес-служба «Батьківщини».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини