МВС отримує з Росії бойові гранати

18:20 25 січня 2014 р.


Фото: batkivshchyna.com.ua

Їх продемонстрував журналістам у Штабі національного народний депутат від «Батьківщина» Віталій Ярема.

Нардеп повідомив у суботу на брифінгу в Штабі національного спротиву: «До нас у Штаб надійшла інформація про те, що найближчим часом або під час сутичок на вулиці Грушевського можуть бути застосовані спеціальні засоби російського виробництва» За словами Яреми, завдяки «патріотам у погонах» вдалося отримати зразки боєприпасів, які завезені до Міністерства внутрішніх справ.

Народний депутат також продемонстрував документи про оформлення боєприпасів під час доставки на територію України, зокрема, копію заяви на ім’я керівника Київської міжрегіональної митниці, підписану 23 січня заступником міністра внутрішніх справ Лекарем. Віталій Ярема повідомив також: «За нашою інформацією, ці гранати – «Факел-С», «Заря-2», «Пламя-М» та інші – доставлені з РФ декілька днів тому і зараз знаходяться на озброєнні МВС України».

Віталій Ярема.зазначив, що всі ці гранати не пройшли сертифікацію, й звернувся до працівників правоохоронних органів з інформацією про те, що застосування таких спеціальних засобів тягне за собою кримінальну відповідальність за військові злочини та кримінальну відповідальність за перевищення службових повноважень. «Ми не знаємо, що в середині цих гранат. Це може бути нервово-паралітичний газ», – повідомив Ярема та додав, що наслідки для здоров’я людей від використання цих гранат невідомі. Про це інформує в суботу прес-служба «Батьківщини».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу