Вулицями Львова пройшла Молитовна хода тисяч вірян УГКЦ (відео)

09:41 20 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, віряни молилися на вервиці за мир в Україні.

Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, вчора у Львові пройшла молитовна хода з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля. У повідомленні також конкретизують:

«Участь у ній взяли духовенство УГКЦ, керівники місцевих органів влади, тисячі вірян.

Молитовна хода пройшла від Храму Св. Архистратига Михаїла до Архикатедрального собору Святого Юра. На початку ходи було процитовано останні, і як виявилось згодом, пророчі слова Митрополита Андрея Шептицького про підпілля та відродження УГКЦ: 

«Наша Церква буде знищена, розгромлена большевиками, але ви держіться, не відступайте від віри... Виджу відродження нашої Церкви, вона буде гарніша, величніша від давної, та буде обнімати цілий наш нарід. Україна  двигнеться зі свого упадку та стане державою могутньою, з’єдиненою, величною, яка буде дорівнювати другим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і згода будуть панувати в ній. Все те буде, як я кажу. Тільки треба молитися, щоби Господь Бог і Мати Божа опікувалися над нашим бідним замученим народом, який стільки витерпів, і щоби ця опіка Божа тривала вічно».

«Після 35 років підпілля, важких випробувань, наша Церква здобула свободу. Тепер ми усі найбільше прагнемо, щоб збулось пророцтво Андрея Шептицького про мир та добробут в Україні», – зазначив у коментарі ЗМІ т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський, який взяв участь у молитовній ході. За його словами, 25-річчя виходу з підпілля УГКЦ – одна з найвизначніших дат, які цього року відзначаються в Україні.

Під час ходи несли мощі блаженних новомучеників УГКЦ: Миколая Чернецького, Григорія Лакоти,  сестер Олімпії і Лаврентії, Йосафата Коциловського. Віряни молилися на вервиці за мир в Україні».


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу