Місцеві вибори на Львівщині моніторитимуть 600 спостерігачів ОБСЄ

16:45 7 жовтня 2020 р.

Сьогодні, 7 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із довготривалими спостерігачами на місцевих виборах у Львівській області від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Очільник області подякував представникам місії за об’єктивне та неупереджене висвітлення перебігу усіх виборів та поінформував присутніх про стан підготовки до місцевих виборів.

«Нашим завданням, як органу вищої виконавчої влади, є надати можливість справедливого, демократичного волевиявлення. Влада зацікавлена у максимальному рівні прозорості проведення виборчого процесу. Підготовка до виборів йде позитивно, робимо усе, щоб особи з інвалідністю могли проголосувати та люди, які самостійно не можуть прийти на дільниці. Також працюємо над тим, аби були дотриманні усі карантинні вимоги, адже ці вибори припали на час пандемії Covid-19», - зазначив Максим Козицький.

Спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ зосередили  увагу на активності передвиборчого процесу та наголосили на важливості забезпечення безпечного волевиялвення.

«Цього разу на моніторинг місцевих виборів до Львівщини прибудуть майже шість сотень спостерігачів, адже ваша область дуже велика, а дільниць надзвичайно багато. Є також спостерігачі, які приїждажють за кілька тижнів до виборів та залишаються після них для аналізу та підбиття підсумків. Зараз ми бачимо активний виборчий процес, однак пандемія спричинилась до його видозміни, зокрема, ми не фіксуємо великих масових зібрань», - наголосив довгостроковий спостерігач Ханну Ельфвенгрен.

Під час зустрічі сторони також обговорили зміни до виборчого законодавства та зійшлися на думці проведення роз’яснювальної роботи на предмет правильного використання бюлетенями.

Місцеві вибори 2020: МВС залучає мобільні групи та авіацію.

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу