Міський голова Львова запевнив, що не забере дітей до Києва

14:45 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 726


Фото: twitter.com/AndriySadovyi

Андрій Садовий стверджує, що здійснює виборчі поїздки за рахунок відпустки.

Як інформував «ЩЛ», в інтернет-виданні «Апостроф» повідомили, що, за словами народного депутата Олега Лаврика, міський голова Львова Андрій Садовий, якого очолювана ним партія «Самопоміч» висунула в Президенти України, переїде після свят разом зі своєю родиною до столиці.

Натомість Андрій Садовий заявив: «Багато запитань від медіа, де я і сім’я. Поширюють фейк, що вивіз родину зі Львова. Нісенітниця. Виборчі поїздки здійснюю за рахунок відпустки, і за власні кошти. Зі мною в поїздках часто буде Катерина. Хлопців, як мінімум до кінця навчального року, забирати до Києва не планую».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:44 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» на Львівщині зареєстрували неіснуючий будинок

Сьогодні, 17 січня, об 11.00 – відеопрес-конференція на тему «Реєстраційна афера по-трускавецьки: як за підробленими документами зареєстрували неіснуючий будинок? Хто стоїть за цією кримінальною аферою? Чому місцева влада допомагає рейдерам? За що переслідують журналістів газети “Джерела Трускавця»?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 783

08:54 17 січня 2019 р.

Єрусалимський Патріарх захистив Юлію Тимошенко від «брехні Віктора Ющенка», – партієць у Львові

Релігійна тема у передвиборчому інформаційному просторі стала важливішою, ніж політичні і соціально-економічні програми претендентів на президентську посаду, реальна діяльність їхніх прихильників.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363