Міський голова Львова буде жити з родиною в Києві, – нардеп

11:15 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 777

Світлина з архіву
Фото: facebook.com/dostali.hvatit

Андрій Садовий більшу частину свого часу проводитиме в роз'їздах.

Як повідомили в інтернет-виданні «Апостроф», народний депутат Олег Лаврик розповів його кореспонденту, що після свят міський голова Львова Андрій Садовий, якого очолювана ним партія «Самопоміч» висунула в Президенти України, переїде разом зі своєю родиною до столиці.

«Жити вони планують в готелі «Національний», де живе більшість депутатів від «Самопомочі», – поінформував також нардеп. – Дітей Садові також думають переводити в київські школи».

В інтернет-виданні «Апостроф» розповіли також: «Садовий також підтвердив «Апострофу» інформацію про переїзд, додавши, що більшу частину часу проводитиме в роз'їздах по Україні».

Міський голова Львова зазначив: «Замість мене у Львові мою роботу будуть виконувати мої заступники, яких я призначу виконувачами обов'язків».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:44 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» на Львівщині зареєстрували неіснуючий будинок

Сьогодні, 17 січня, об 11.00 – відеопрес-конференція на тему «Реєстраційна афера по-трускавецьки: як за підробленими документами зареєстрували неіснуючий будинок? Хто стоїть за цією кримінальною аферою? Чому місцева влада допомагає рейдерам? За що переслідують журналістів газети “Джерела Трускавця»?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 783

08:54 17 січня 2019 р.

Єрусалимський Патріарх захистив Юлію Тимошенко від «брехні Віктора Ющенка», – партієць у Львові

Релігійна тема у передвиборчому інформаційному просторі стала важливішою, ніж політичні і соціально-економічні програми претендентів на президентську посаду, реальна діяльність їхніх прихильників.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363