Міськрада Львова претендує на сусідні населені пункти

11:00 13 січня 2020 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада запропонувала свій проект об’єднання міста зі сусідніми населеними пунктами у рамках реформи децентралізації

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що вона звернулась до Голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України Андрія Клочка, міністерки розвитку територій та громад України Альони Бабак і в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Василя Лозинського із пропозицією об’єднання Львова із 20 сусідніми містами та селами. Відповідний лист до посадовців скерував заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Чиновник зазначив: «Зараз той період, коли реформа децентралізації на стадії завершення і має бути сформований адміністративно-територіальний устрій. Його, звісно, буде затверджувати ВР. Саме час озвучити і позицію Львова. Зрештою, вона давно відома, була сформована ще в Генплані міста. Та чомусь не врахована, коли розробляли Перспективний план ОТГ на Львівщині. Він, нагадаю, не передбачав розширення Львова взагалі. Думаю, зараз маємо гарний шанс виправити ті недоліки, які були допущені».

12 грудня сесія Львівської міської ради ухвалила звернення до прем’єр-міністра, міністра розвитку громад та територій і голови облдержадміністрації щодо реалізації реформи децентралізації. Йдеться, зокрема, про важливість врахування інтересів міста Львова при формуванні нового адміністративно-територіального устрою держави.
Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР закликала уряд врахувати її інтереси в зверненні до державної влади щодо проблемних аспектів реформи ОТГ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини