Мін'юст має зняти з реєстрації проросійські партії - експерт

11:48 20 березня 2014 р.

Проросійські партії, яких на останніх, 2012 року, загальнонаціональних парламентських виборах налічувалося не менше 40-ка, разом Комуністичною партією України, мали 100 тисяч членів ДВК.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомив політолог Назар Бойко.

«За найскромнішими підрахунками, вони мали за квотою до 50 тисяч членів ДВК із більше, ніж 600 тисяч. Це досить велика частина представництва – 12%. І це - без комуністів, які мали додатково, як фракція, - понад 30 тисяч членів ДВК і, як партія, ще плюс 10 тисяч членів ДВК. Тобто - це 100 тисяч членів ДВК, які були делеговані через квоти партій, що мають відверто проросійський характер», - наголосив Назар Бойко.

Політолог вважає, що участь цих партій – російських іноземних агентів – у президентських виборах 2014 року буде одним із головних внутрішніх викликів.

«Думаю, що ніхто ще не забув 2012 рік, останні загальнонаціональні парламентські вибори, коли у виборчому процесі брав участь цілий пул політичних маргінальних партій, які мали назву «Руський блок», «Руська єдність», «Русь єдина», "Слов'янська партія» - там їх було до 40-ка партій»,- нагадав Назар Бойко.

Політолог вважає, що ці партії треба негайно знімати з реєстрації, аби знівелювати їхній проросійський вплив на вибори президента.

«Це питання не стільки до ЦВК, оскільки в нинішніх умовах вона не буде мати часу цим займатися. Це питання до міністра юстиції, - вважає Назар Бойко. - В контексті останніх подій в Криму, де партії «Руський блок», «Руська єдність», «Русь єдина» та інші, підтримали окупаційний режим в Криму, має бути проведена скрупульозна робота з позбавлення їх реєстрації і виведення за межі закону, щоб вони не чинили жодного впливу на виборчий процес»,- підсумував Назар Бойко.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу