Міноборони веде переговори про виведення з Криму українських військовослужбовців і кораблів

20:35 25 березня 2014 р.


Фото: nbnews.com.ua

Про це заявив у вівторок на брифінгу в Кабміні заступник начальника головного командного центру Збройних Сил України – генерал-майор Олександр Розмазнін.

За його словами, як передає кореспондент «Укрінформу», міністерство оборони України завершує переговори з російськими «колегами» щодо безперешкодного виведення з території Автономної Республіки Крим військовослужбовців та евакуації матеріально-технічної бази, в тому числі озброєння і кораблів. Олександр Розмазнін конкретизував:

«Учора у другій половині дня в ході розмови начальника Генерального штабу головного командування Збройних Сил України з начальником Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації було досягнуто домовленості щодо виведення військових сил з кримського півострова у повному складі, за озброєнням та на штатній техніці. На сьогодні заплановані переговори першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України з заступником міністра оборони Російської Федерації генералом армії Булгаковим щодо механізму та порядку виконання досягнутих домовленостей.

Генерал-майор додав, що з цією метою в Генеральному штабу завершується розробка плану евакуації військовослужбовців, який передбачає виведення особового складу, а також озброєння, військової техніки, сил і засобів авіації, протиповітряної оборони, кораблів та матеріально-технічних запасів.

Заступник начальника головного командного центру Збройних Сил України наголосив: «Я не оговорився - кораблів. В тому числі у переговорному процесі іде мова про повернення кораблів, які анексовані Російською Федерацією, до складу Військово-Морських Сил нашої держави».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу