Міліції видали бойову зброю й дозволили її застосувати проти Майдану (відео)

16:14 20 лютого 2014 р.


Фото: news.bigmir.net

Про це заявив у четвер виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко.

У зверненні, оприлюднено на сайті МВС, він повідомляє: «В рамках роботи Антитерористичного центру при Службі безпеки України мною підписані відповідні накази – правоохоронцям видано бойову зброю. Вона буде застосована у відповідності до Закону України «Про міліцію»: для захисту громадян від нападу, що загрожує  їх  життю  і здоров'ю, а також звільнення заложників;  для відбиття нападу на працівника міліції або членів  його сім'ї, якщо їх життю  або  здоров'ю  загрожує  небезпека; для відбиття нападу на охоронювані об'єкти,  конвої,  жилі приміщення  громадян,  приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх  у  разі захоплення тощо».

Виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ також стверджує: «На вулицях гинуть не лише правоохоронці, але й мирні громадяни. Почалися погроми у Києві та західному регіоні держави. Злочинці трощать все навколо, захоплюють установи та магазини, підпалюють автомобілі, адміністративні та житлові будівлі».

Захарченко заявив також у своєму зверененні, що лідери «Правого сектора» «підбурюють людей озброюватися та захоплювати державні установи». Відтак він, за його словами, «вимагає від екстремістів добровільно здати зброю та повернутися у рамки мирного протесту»

Натомість «лідерам та представникам опозиції, які здатні тверезо оцінити ситуацію», Захарченко пропонує відмежуватися від радикалів та не підтримувати їх на далі». Він також запевняє: «Міліція – це озброєний орган виконавчої влади, і закон дозволяє застосувати силу, спецзасоби та зброю. І не знайдеться жодної демократичної країни, де поліцейська структура проявила б таку витримку та толерантність. Завдання МВС України – підтримувати законність, і міліція здатна відновити лад та спокій у державі».

Однак усі ці твердження Захарченка – надто несумісні зі стріляниною міліцейських снайперів по людях і нацьковування на них «тітушок».


Відео: МВС

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу