Методист народного дому очолив РДА на Львівщині | Новини Львова

Методист народного дому очолив РДА на Львівщині

16:45 3 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод представив у вівторок, 3 березня, громаді Дрогобицького району новопризначеного голову райдержадміністрації Омеляна Стасулу.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації. Юрій Холод зазначив: «Це останній з призначених голів райдержадміністрацій на Львівщині, команда укомплектована, повна. Ми маємо командно працювати на благо області. На плечі нового голови РДА лягає величезна відповідальність за втілення реформ: децентралізації, медичної, освітньої, земельної. Бажаю новому керівнику багато працювати щиро для мешканців цього чудового краю. Бажаю якісної співпраці зі всіма гілками влади, керівниками і структурами, громадськістю»

Розпорядження №162/2020-рп Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Президент України Володимир Зеленський підписав 28 лютого 2020 року. Новопризначений керівник закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика».

Його кваліфікація – «Вчитель музики, етики і естетики загальноосвітньої школи другого та третього ступенів». До призначення на посаду голови Дрогобицької РДА Омелян Стасула працював методистом по фольклору в Дрогобицькому районному народному домі «Просвіта».

Як інформував «ЩЛ», Президент представив голову Львівської ОДА у Червонограді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу