Методист народного дому очолив РДА на Львівщині

16:45 3 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод представив у вівторок, 3 березня, громаді Дрогобицького району новопризначеного голову райдержадміністрації Омеляна Стасулу.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації. Юрій Холод зазначив: «Це останній з призначених голів райдержадміністрацій на Львівщині, команда укомплектована, повна. Ми маємо командно працювати на благо області. На плечі нового голови РДА лягає величезна відповідальність за втілення реформ: децентралізації, медичної, освітньої, земельної. Бажаю новому керівнику багато працювати щиро для мешканців цього чудового краю. Бажаю якісної співпраці зі всіма гілками влади, керівниками і структурами, громадськістю»

Розпорядження №162/2020-рп Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Президент України Володимир Зеленський підписав 28 лютого 2020 року. Новопризначений керівник закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика».

Його кваліфікація – «Вчитель музики, етики і естетики загальноосвітньої школи другого та третього ступенів». До призначення на посаду голови Дрогобицької РДА Омелян Стасула працював методистом по фольклору в Дрогобицькому районному народному домі «Просвіта».

Як інформував «ЩЛ», Президент представив голову Львівської ОДА у Червонограді.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу