Мешканці Донбасу бажають повернення до «совка», – експерт

10:49 5 жовтня 2014 р.


Фото: podrobno.net

На Донбасі, на жаль, є дуже багато мешканців, які бажають «Русского міра», повернення до совка, які вірять, що майданівці – це фашисти з руками по лікті в крові.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) зауважив екс-голова "Просвіти" Луганська, координатор громадських організацій між сходом і заходом України, журналіст Василь Янкович.
За його словами, в часи, коли він ще мешкав у Луганську (тоді він називався Ворошиловградом), територія цієї області та Донецької вважались удільним князівством. Звичайні люди були обмежені в доступі до інформації і на цьому зіграли певні політики.
На його думку, прорвати той інформаційний вакуум покликані різні громадські організації та церковні діячі. Причому, запрошувати до розмови треба представників різних церков.  
Крім того Василь Янкович каже, що на ситуацію повинна повпливати світова громад кість. Але не просто громад кість, а росіяни та українці, які працюють за кордоном і мають вагу та вплив на ці події. Самими тільки словами важко зупинити війну. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу