Мешканці Донбасу бажають повернення до «совка», – експерт

10:49 5 жовтня 2014 р.


Фото: podrobno.net

На Донбасі, на жаль, є дуже багато мешканців, які бажають «Русского міра», повернення до совка, які вірять, що майданівці – це фашисти з руками по лікті в крові.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) зауважив екс-голова "Просвіти" Луганська, координатор громадських організацій між сходом і заходом України, журналіст Василь Янкович.
За його словами, в часи, коли він ще мешкав у Луганську (тоді він називався Ворошиловградом), територія цієї області та Донецької вважались удільним князівством. Звичайні люди були обмежені в доступі до інформації і на цьому зіграли певні політики.
На його думку, прорвати той інформаційний вакуум покликані різні громадські організації та церковні діячі. Причому, запрошувати до розмови треба представників різних церков.  
Крім того Василь Янкович каже, що на ситуацію повинна повпливати світова громад кість. Але не просто громад кість, а росіяни та українці, які працюють за кордоном і мають вагу та вплив на ці події. Самими тільки словами важко зупинити війну. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу