Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств | Новини Львова

Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств

14:18 31 травня 2020 р.

  • 1

Підприємлива дружина міського голови Львова, Катерина Кіт-Садова, заробила за минулий рік у сім разів більше, ніж її чоловік у кріслі міського голови Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий опублікував 31 травня на сайті НАЗК декларацію про доходи своєї родини у 2019 році. Такі декларації зобов’язані публікувати усі посадовці місцевого самоврядування і державних органів влади, повідомив ZAXID.NET

Андрій Садовий задекларував трохи більше мільйона гривень доходу за 2019 рік, отриманого як зарплата на посаді мера Львова. Сім’ї міського голови належить будинок площею 660 м2 у Львові разом з прибудинковою територією сукупною площею трохи більше 1000 м2. І будинок, і земля належать родині Садових з 2012 року.

У власності сім’ї є також два автомобілі – мінівен Merсedes-Benz Viano 2012 року і Škoda Kodiaq 2017 року, за другий автомобіль виплачують кредит.

Сукупний річний дохід дружини мера Катерини Кіт-Садової у 2019 році склав 7,1 млн грн, в тому числі 2,4 млн грн як зарплата у ПрАТ «ТРК Люкс» і майже 4,7 млн грн дивідендів від діяльності компанії. Нагадаємо, що Катерина Кіт-Садова є основним співвласником медіахолдингу ПрАТ «ТРК Люкс», куди входить 24 телеканал, радіостанції «Люкс» та «Максимум», а також низка онлайн-видань, зокрема і ZAXID.NET.

Як випливає з декларації Садового, станом на кінець 2019 року на рахунках у «ПриватБанку» і «УкрСибБанку» родина зберігала 2,4 млн грн. Його родина також володіє готівковими коштами 10 тис. доларів США і 150 тис. грн.

Додамо, що міському голові Львова Андрію Садовому належить торгова марка чи комерційне найменування "Знак "Самопоміч", вартість якого за останньою грошовою оцінкою не визначена. 

У минулорічній декларації Андрій Садовий не зафіксував жодного подарунка. 

"Щоденний Львів" повідомляв, що "Слуга народу" виставить проти Садового Дещицю - на мера Львова, - ЗМІ.

Коментарі(1)

Скоп Андрій Львович

14:58 31 травня 2020 р.

Відповісти

Ой не перебільшуйте роль ЗМІ на виборах. Преса і ТВ чи Радіо це зовсім не великий елемент для агітації. А з року в рік роль все більше зменшується. Наприклад ось я вже дуже давно не маю телевізора та радіо і взагалі практично не читаю інформаційні сайти або дивлюсь випадково і вибірково. Думаю таких громадян дуже багато. Мені довелося працювати на дуже багатьох виборах. Ось наприклад у ще славному далекому 2002 році більша половина ЗМІ відкрито підтримували Куйбіду а інша відкрито Садового а переміг Буняк.

До теми

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

Останні новини

В Україні підтвердили лише сім померлих від коронавірусу медичних працівників

На Львівщині - штормове попередження. Жовтий рівень небезпечності

На львівському смітті можна заробляти тричі

Жінки на Львівщині живуть у середньому на 10 років довше за чоловіків

На Львівщині мисливцям нагадали денну норму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу