"Слуга народу" виставить проти Садового Дещицю - на мера Львова, - ЗМІ | Новини Львова

"Слуга народу" виставить проти Садового Дещицю - на мера Львова, - ЗМІ

19:10 28 травня 2020 р.

  • 3

Партія "Слуга народу" визначилась зі своїм претендентом на пост Львівського міського голови у жовтні цього року. Ним найімовірніше стане Андрій Дещиця.

Про це повідомляють джерела, близькі до штабу партії, інформує Діло.

Перемовини перебувають на завершальній стадії. Остаточну крапку в перемовинах буде поставлено під час найближчого візиту президента Зеленського на Львівщину.

Андрій Дещиця – кадровий український дипломат, який народився на Львівщині і закінчив Львівський державний університет імені І.Франка.

З лютого по червень 2014 року виконував обов`язки міністра закордонних справ України.
Після чого поїхав працювати до Республіки Польща у статусі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі. На цій посаді перебуває і нині.

Надзвичайно відомим і популярним Андрій Дещиця став 14 червня 2014 року, коли, намагаючись заспокоїти протестувальників, що пікетували посольство Росії на знак протесту проти підтримки росіянами терористів, виконав популярну на той час пісню “Путін – ху…ло” (https://youtu.be/kac73Ks_Yqo).
Скандальну пісню дипломата в YouTube переглянули понад 2,3 мільйона разів.

dailylviv.com

Коментарі(3)

666

08:30 29 травня 2020 р.

Відповісти

... цей "слуга" і "дипломат" конкретно доклався до розбудови держави ... та от Україна від того його "вкладу" отримала НЕ дещицю , а ( в котрий раз) -- по пиці ...

666

17:17 29 травня 2020 р.

Відповісти

... і кому вірити з наших "самих незалежних" ? .. бо в них конкретно "працюють" самі чесні п.издельники ... от такий от "працьовник" на шпальтах "щоденника" повідає людям , про "слугу" , якого виставлять проти садового ... інше чудо ( теж конкретний п.издельник) з іншого укрозмі ( "укрінформ") повідає , що це неправда і це навіть не обговорюється ... але ... в тому ж самому спростуванні , перелічуючи посади які займав Дещиця , цей п.издельнник видає конкретний "перл" -- ".. був послом України в Фінляндії , а з лютого по червень 2014 року виконувачем обов'язків міністра закордонних справ Польщі.." ... це ж плявааще ! ... Слава Україні ! ...

666

18:57 29 травня 2020 р.

... той "працьовник"(п.издельник конкретний) із отого "укрінформу" , певне заглянув на ці шпальти , бо виправив своє "творіння" ... повернув Дещицю з посади в.о. міністра закордонних справ Польщі на Україну ... чи хтось таки дав-виписав йому за таку "роботу" конкретну "премію" -- чарівного пенделя ...

До теми

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу