Маленькі львів'яни намалювали карту єдиної й неподільної України (оновлено)

15:50 16 липня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

На площі перед пам’ятником В’ячеславові Чорноволу відбулася акція «Ми – майбутнє України».

У четвер, 16 липня, з нагоди 25-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, на площі перед пам’ятником В’ячеславові Чорноволу у Львові діти намалювали карту України. До акції приєдналися голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Петро Колодій. Під час акції «Ми – майбутнє України» діти розфарбували карту України, як символ соборності та суверенності нашої держави.

«Найголовніше, що цю карту розфарбували діти, які виросли в незалежній Україні, які будуть зовсім іншими, кращими і любитимуть Україну, як їхні батьки і діди, – сказав Олег Синютка. – Кожен українець ще з молоком матері всмоктує у себе патріотичні почуття. Ці діти будуть основою держави, яку ніхто ніколи не подолає».

Як повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА Галина Гречин, участь у заході взяли вихованці школи мистецтв Оксани Бондарук, студії дитячої творчості «КОКО», учасники форуму дитячої творчості «Золотий мольберт», соціального проекту «Мій тато захищає Україну», діти внутрішньо переміщених осіб з території Донецької, Луганської областей та АР Крим, а також усі охочі. Галина Гречин зазначила:

 «У цей день, 25 років тому, в Україні заклали підвалини незалежної держави. Ми повинні пам'ятати цей день та розуміти його значимість, але, передусім, про це має знати юне покоління.

Враховуючи символіку нинішнього дня, і події, що відбуваються в Україні, зрозуміло, що питання Незалежності та Соборності найкраще можна відобразити у дитячих мріях та малюнках рідної України. Тому ми вирішили взяти карту України, поділити її на області та дати можливість нашим дітям намалювати цю карту і свої мрії. Оскільки найбільш щирі, позитивні мрії є у дітей».

Про це повідомили сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі обласної ради розповіли в четвер:

«У Львові 16 липня в рамках акції «Ми – майбутнє України» малеча об’єднала Україну, розфарбувавши пазли у вигляді областей нашої держави, які згодом склала в єдину карту нашої держави.  Захід, організований Львівською обласною радою спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, приурочено до 25-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Участь у цій акції взяли понад півсотні дітей – представники різних соціальних категорій (діти внутрішньо переміщених громадян, діти учасників АТО, напівсироти). На заході також побували голова Львівської обласної ради Петро Колодій та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. 

Під час акції маленькі художники, взявшись за пензлі та фарби, почали наносити на пазли-області яскраві малюнки у вигляді прапора України, квітучих садів, яскравого сонця.  Очільники обласної ради та обласної державної адміністрації відзначили, що попри всі трагічні події, які нині відбуваються, Українська держава в дитячій уяві виглядає як мальовнича, квітуча та радісна країна, яка має лише хороше майбутнє. 

Зокрема, за словами Петра Колодія, аналогічні заходи потрібно було проводити по всій Україні впродовж усіх років незалежності. «Якби це робили від початку здобуття Україною незалежності, то сьогодні не було би того, що коїться в Криму, Донецьку та Луганську. Про це нам говорить творчість дітей, які приїхали сюди з різних куточків України. Зокрема, їхні малюнки відображають, що Україна є радісною, квітучою, а, головне, – єдиною країною»,  –  наголосив голова Львівської обласної ради. 

Після розфарбовування дітьми областей, кожен пазл склали в єдину карту України, біля якої всі учасники акції заспівали Державний Гімн. Участь в акції «Ми – майбутнє України» взяли участь вихованці Школи мистецтв Оксани Бондарук, Студії дитячої творчості «КОКО», учасники форуму дитячої творчості «Золотий мольберт», діти учасників АТО в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну!», діти внутрішньо переміщених осіб з території Донецької та Луганської областей, АР Крим».

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу