Майдан – проти міністра МВС

23:04 26 лютого 2014 р.

  • 3

Сотник Володимир Парасюк після оголошення на Майдані Незалежності майбутнього складу Кабміну вийшов до мікрофону і закликав Майдан не розходитися, доки не стабілізується ситуація в країні.

Про це пише Українська правда.

"Я стояв за сценою і чув вашу реакцію на то, що вони (політики) тут робили. Це була справжня клоунада. Дехто з тих людей кілька днів тому сказав, що Майдан має розійтися. Але Майдан не розійдеться. Тому що ми будемо тим контролюючим органом, щоб вони знали, що якщо вони нас зрадять, ми прийдемо до кожного особисто і запитаємо, за що загинули наші хлопці – герої України", - заявив сотник.

"Ми всі розуміємо: в країні треба наводити порядок. Країні треба уряд. Країні треба міністри. Ви подивіться, що сталося: є там (у новому складі Кабміні) гідні люди, але є і негідні люди", - сказав він.

"Але, в першу чергу, нам треба зрозуміти, що має бути жорсткий контроль на всіх рівнях влади - від селищної до Верховної. І не давати їм попуску!" – заявив Парасюк.

Ці слова присутні на Майдані люди бурхливо підтримали.

"Прошу, щоб Майдан нікуди не розходився, доки не стабілізується ситуація в країні. Доки не будуть виконані всі наші вимоги. І запам’ятайте, політики: ви є слуги народу, тому, будь ласка, прислуговуйте нам. А якщо ви цього не зробите, тоді ми прийдемо вам на заміну", - додав він.

Майдан підтримав і цей заклик.
 
Пізніше Парасюк висловився з приводу призначення Арсена Авакова в.о. глави МВС.

"Шановна громадо, чесно, я не чув, що Аваков – міністр внутрішніх справ. Я цього як громадянин України не допущу. Мені совість не дозволить. Тому що полягли наші побратими, і з перших днів Аваков мав садити всіх підряд (злочинців). Тому я особисто проти", - заявив він.

"Вони мають ще цілу ніч. Хай думають, хай вирішують. Є дуже багато достойних людей, які можуть очолити це міністерство. Тому якщо вони нас чують, то перед Небесною Сотнею завтра міністр має бути інакший", - сказав Парасюк і люди його бурхливо підтримали.

dailylviv.com

Коментарі(3)

Андрій!

08:17 27 лютого 2014 р.

Відповісти

Згоден з тобою Ольга! Майданута голота зовсім страх загубила і втратила відчуття реальності.Думають вони тепер влада.Чудять таке що навіть в страшному сні не присниться.Я львівянин і знаю всю ту рагулоту яка там зарас править бал на майдані.Кубіви,Парубії,Парасюки,Тягнибоки і.т.д Вони загублять країну. як пробували загубити Львів.Опозиційні лідери ходять на Майдан вибирати і затверджувати кабінет міністрів.А дика рагулота кричить Так або Ні.А 40 МІЛІОННИЙ НАРОД ВИ ПИТАЄТЕ ЯК ДАЛІ ЖИТИ І З КИМ.Чи тільки купка екзальтованих придурків на Майдані буде вирішувати долю країни!!!

Ольга

00:52 27 лютого 2014 р.

Відповісти

Остановите этого Парасюка, а то он вообще уже страх потерял. Такую парасятину несет, кто он такой. Точно говорят посади свинью за стол, так она и ноги на стол. Я Киевлянка и всей душой с майданом, но то что происходит сейчас мне уже не нравится. Революция окончена и надо уже сворачивать майдан, чтобы работать, чтобы отремонтировать весь центр Киева. Когда был штурм майдана то людей было намного меньше и это действительно были герои, а сейчас народу полно и что все герои? Освистывают многих на сцене, не много ли на себя берете, свистеть это не работать. Конечно вас кормят на майдане хорошо устроились, хотите все на блюдечке получить, идите работать и не мешайте Киеву жить. Иначе киевляне придут и попросят вас оставить город в покое. Разруха нам не нужна. А если начнете уже сейчас агрессию, то амнистии уже не будет, быстро вас всех поставим на место.

Наталия

23:48 26 лютого 2014 р.

Відповісти

Абсолютно очевидно,что через Авакова и Турчинова юля запустила свои щупальца!

До теми

09:00 23 січня 2020 р.

У Львівській міськраді відбудеться сесія

У четвер, 22 січня, о 10.00 у залі засідань Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

23:44 22 січня 2020 р.

Завтра у Львові радитимуться як переділити три райони

23 січня у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбудуться публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Самбірського, Жидачівського та Городоцького районів.

Рубрика: Політика

21:32 22 січня 2020 р.

У Львові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Сьогодні, 22 січня, у Львові відбувся захід «Закатований за волю України» з нагоди вшанування річниці смерті Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. На Меморіалі Героїв Небесної Сотні провели поминальну панахиду та запалення лампадок для вшанування Героя.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу