Майдан Львівщини запропонував запобіжник від зради нардепів

22:21 2 жовтня 2014 р.

Сьогодні, 2 жовтня, представники Комітету Майдану Львівщини на прес-конференції у Львівському прес-клубі оприлюднили звернення до виборців та презентували декларацію кандидата в народні депутати, яку пропонуватимуть підписати кандидатам від Львівщини.

Учасники прес-конференції: студентський активіст Софія Сеник, координатор Комітету Роман Матис, член програмно-аналітичної групи Комітету Майдану Андрій Павлишин та представник Громадського сектора Майдану Ольга Сало презентували позицію Комітету Майдану щодо виборів.
Ще 3 січня 2014 року на зборах студентських і громадських активістів Майдану Львова було прийнято Декларацію, яка визначала ключові орієнтири і завдання подальшої спільної діяльності,  пояснив логіку виникнення «Декларації про публічну відповідальність перед громадою Львівщини» Андрій Павлишин. Відповідно, напередодні виборів, коли в майбутньому складі Верховної Ради ми вже, напевно, побачимо представників громадськості, учасники Комітету вирішили вжити превентивних заходів і нагадати кандидатам про спільно напрацьовані завдання.
Кандидатам від Львівщини, що їх висувають як в мажоритарних округах, так і тим, що у партійних списках, пропонуватимуть підписати зобов’язання з реалізації поставлених громадськістю завдань. В разі невиконання підписаних обіцянок, кандидати зобов’язуються скласти мандат і визнають за громадськістю «право на ініціювання процесу депутатського відкликання і застосування всіх громадських механізмів для недопущення їх на подальші виборні посади».
Також на прес-конференції Ольга Сало зачитала звернення до виборців, де співгромадян закликали до відповідального підходу у  рішенні - за кого голосувати, до готовності брати відповідальність за подальший контроль за вже обраними депутатами. У зверненні є і поради-орієнтири для виборців.
Студентський лідер Майдану Софія Сеник також оголосила позицію львівського студентства: «Молодь, яка своєю громадською діяльністю показала чудові громадянські якості та відповідає критеріям, сформульованим Комітетом Майдану, має потрапити до майбутнього парламенту».
На запитання, чи має намір Комітет Майдану підтримувати якихось конкретних кандидатів, Роман Матис зазначив, що це суперечило б ідеї об’єднання, адже до Комітету входять представники різних організацій з різними політичним симпатіями чи без них. Натомість висловив сподівання, що кандидати погодяться реалізовувати вимоги громадськості і підписання Декларації стане для них застереженням в майбутньому від безвідповідальності та зради.
Представники Комітету Майдану Львівщини повідомили, що у вівторок, 7 жовтня, о 18:00 в приміщенні Львівської обласної ради (кабінет 307) відбудуться загальні збори Комітету Майдану Львівщини, на які запрошують кандидатів для підписання Декларації про публічні зобов’язання кандидата в депутати.

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу