Люди в селах не орієнтуються, що йде виборча кампанія, – кандидат в нардепи

14:50 3 жовтня 2014 р.

«Я їжджу по селах і видно: люди не зовсім орієнтуються, що йде виборча кампанія і що робиться на виборчих округах». Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 122, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), сказав самовисуванець Володимир Пекар, член партії «Народний фронт» .

Кандидат бачить проблеми із місцевим самоврядуванням, зокрема – виборці не розуміють, до кого і з якими питаннями звертатися. З іншого боку, місцеві органи влади не мають достатньо повноважень, як це є в Польщі.
«На відміну від України, в місцевих громадах сусідньої Польщі є між собою конкуренція. Наприклад, яку ставку податку запровадити для інвестора, який рівень зарплати - для людей, що працюють у державних установах тощо»,- наголосив Пекар.
Володимир Пекар також планує працювати над законами, які допоможуть розвитку сільського господарства. Він переконаний, що регіон має потенціал, аби купувати вітчизняне, а не привозити  з Польщі. Зокрема, це стосується держзакупівель для садочків, шкіл тощо. «В нас роботящі люди, але вони, переважно, промишляють тим, що їздять у Польщу на продаж та закупівлю речей», - пояснив Володимир Пекар.
Одним із кроків, які покращать рівень життя регіону, кандидат вважає платну концесійну дорогу від митниці на кордоні з Польщею аж до Львова. « Платні дороги – це нормальна європейська практика. Людям потрібно дати вибір», - каже він. Будівництво концесійної дороги залучить інвесторів, створить робочі місця, принесе дохід регіону, зрештою, зекономить кошти з держбюджету, переконаний кандидат.

Мар’яна Голуб’як


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу