Люди в селах не орієнтуються, що йде виборча кампанія, – кандидат в нардепи

14:50 3 жовтня 2014 р.

«Я їжджу по селах і видно: люди не зовсім орієнтуються, що йде виборча кампанія і що робиться на виборчих округах». Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 122, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), сказав самовисуванець Володимир Пекар, член партії «Народний фронт» .

Кандидат бачить проблеми із місцевим самоврядуванням, зокрема – виборці не розуміють, до кого і з якими питаннями звертатися. З іншого боку, місцеві органи влади не мають достатньо повноважень, як це є в Польщі.
«На відміну від України, в місцевих громадах сусідньої Польщі є між собою конкуренція. Наприклад, яку ставку податку запровадити для інвестора, який рівень зарплати - для людей, що працюють у державних установах тощо»,- наголосив Пекар.
Володимир Пекар також планує працювати над законами, які допоможуть розвитку сільського господарства. Він переконаний, що регіон має потенціал, аби купувати вітчизняне, а не привозити  з Польщі. Зокрема, це стосується держзакупівель для садочків, шкіл тощо. «В нас роботящі люди, але вони, переважно, промишляють тим, що їздять у Польщу на продаж та закупівлю речей», - пояснив Володимир Пекар.
Одним із кроків, які покращать рівень життя регіону, кандидат вважає платну концесійну дорогу від митниці на кордоні з Польщею аж до Львова. « Платні дороги – це нормальна європейська практика. Людям потрібно дати вибір», - каже він. Будівництво концесійної дороги залучить інвесторів, створить робочі місця, принесе дохід регіону, зрештою, зекономить кошти з держбюджету, переконаний кандидат.

Мар’яна Голуб’як


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу