Люди Богатирьової знову повернулися в міністерство, – Олег Мусій (відео)

14:27 13 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

«Міністр не має жодного впливу на жодного головного лікаря ніде. Не має жодного впливу навіть на своїх заступників: не може призначити заступника, не може звільнити заступника. Навіть догану своєму заступникові оголосити не може. Єдине, що може зробити міністр, – погодити на посаду того, кого подає голова обладміністрації».

Так  під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець та міністр охорони здоров’я Олег Мусій.

За його словами, людину так просто не можна звільнити з роботи. Їй треба запропонувати два місяці відпрацювати чи іншу посаду. Або ця людина йде на чотири місяці на лікарняний, і ви не можете її звільнити.

 Півроку я вичищав ці авгієві стайні. І всі заступники міністра, всі керівники департаментів, які були при Богатирьовій, всі звільнені. Але після того, як мене з посади відсторонив прем’єр-міністр, половина з цих звільнених уже повернулися на посади,  поскаржився кандидат до парламенту.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу