Люди Богатирьової знову повернулися в міністерство, – Олег Мусій (відео)

14:27 13 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

«Міністр не має жодного впливу на жодного головного лікаря ніде. Не має жодного впливу навіть на своїх заступників: не може призначити заступника, не може звільнити заступника. Навіть догану своєму заступникові оголосити не може. Єдине, що може зробити міністр, – погодити на посаду того, кого подає голова обладміністрації».

Так  під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець та міністр охорони здоров’я Олег Мусій.

За його словами, людину так просто не можна звільнити з роботи. Їй треба запропонувати два місяці відпрацювати чи іншу посаду. Або ця людина йде на чотири місяці на лікарняний, і ви не можете її звільнити.

 Півроку я вичищав ці авгієві стайні. І всі заступники міністра, всі керівники департаментів, які були при Богатирьовій, всі звільнені. Але після того, як мене з посади відсторонив прем’єр-міністр, половина з цих звільнених уже повернулися на посади,  поскаржився кандидат до парламенту.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу