Лисиничі й Підбірці хочуть до Львівської ОТГ, – ЛМР

11:30 5 лютого 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galinfo.com.ua

Голова Лисиничівської сільради Пустомитівського району Мирон Бедрій запевнив: «Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій».

Про це повідомили в середу, 5 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що голова Лисиничівської сільради в Пустомитівському районі Мирон Бедрій зазначив: «Попри деякі законодавчі колізії, які, сподіваюся, будуть врегульовані, можу впевнено заявити – Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій. Бо село у сьогоднішньому вигляді далі залишатися не може. Таке відчуття, ніби ми зупинилися. Село має розвиватися, а людський потенціал – успішно реалізовуватися».

Мирон Бедрій також поінформував: «У селі Підбірці, зокрема, за словами голови, приєднання до майбутньої Львівської ОТГ ініціює місцева молодь, бо вбачає у цьому перспективи на майбутнє. Сьогодні село вже не таке, як було ще 20 років тому. І на це треба зважати. У Підбірцях є хороша школа і садочок. Але основна частина населення Підбірців і Лисиничів щоденно їде працювати до Львова, останні ще й возять до львівських шкіл та садочків дітей. Побутові відходи вивозять львівські фірми. За основними медичними послугами наші люди також їдуть до Львова. Наші люди фактично вже є частиною Львова».

Голова Лисиничівської сільради також запевнив: «Більшість молодих освічених людей розуміють, що приєднуватися треба до спроможнішої громади, бо чим більша громада, тим більші можливості. Станом на сьогодні з упевненістю можна говорити, що переважна більшість мешканців Лисиничів виступає за приєднання до Львівської ОТГ».

Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР запропонувала свій проект об’єднання міста зі сусідніми населеними пунктами у рамках реформи децентралізації.

dailylviv.com

До теми

16:00 23 листопада 2020 р.

У Львові подали позов до суду, щоб зупинити сесію нової Львівської міськради

Цієї ночі міська виборча комісія ухвалила рішення перенести дату першої сесії міської ради з 3 грудня на 24 листопада. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, це виглядає як спроба узурпації влади у місті, тому це рішення будуть оскаржувати. Мер зазначив, що такої ситуації у Львові ще не було, тому сподівається, що здоровий глузд все ж переможе.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу