Лисиничі й Підбірці хочуть до Львівської ОТГ, – ЛМР

11:30 5 лютого 2020 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galinfo.com.ua

Голова Лисиничівської сільради Пустомитівського району Мирон Бедрій запевнив: «Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій».

Про це повідомили в середу, 5 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що голова Лисиничівської сільради в Пустомитівському районі Мирон Бедрій зазначив: «Попри деякі законодавчі колізії, які, сподіваюся, будуть врегульовані, можу впевнено заявити – Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій. Бо село у сьогоднішньому вигляді далі залишатися не може. Таке відчуття, ніби ми зупинилися. Село має розвиватися, а людський потенціал – успішно реалізовуватися».

Мирон Бедрій також поінформував: «У селі Підбірці, зокрема, за словами голови, приєднання до майбутньої Львівської ОТГ ініціює місцева молодь, бо вбачає у цьому перспективи на майбутнє. Сьогодні село вже не таке, як було ще 20 років тому. І на це треба зважати. У Підбірцях є хороша школа і садочок. Але основна частина населення Підбірців і Лисиничів щоденно їде працювати до Львова, останні ще й возять до львівських шкіл та садочків дітей. Побутові відходи вивозять львівські фірми. За основними медичними послугами наші люди також їдуть до Львова. Наші люди фактично вже є частиною Львова».

Голова Лисиничівської сільради також запевнив: «Більшість молодих освічених людей розуміють, що приєднуватися треба до спроможнішої громади, бо чим більша громада, тим більші можливості. Станом на сьогодні з упевненістю можна говорити, що переважна більшість мешканців Лисиничів виступає за приєднання до Львівської ОТГ».

Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР запропонувала свій проект об’єднання міста зі сусідніми населеними пунктами у рамках реформи децентралізації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу