Лисиничі й Підбірці хочуть до Львівської ОТГ, – ЛМР

11:30 5 лютого 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galinfo.com.ua

Голова Лисиничівської сільради Пустомитівського району Мирон Бедрій запевнив: «Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій».

Про це повідомили в середу, 5 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що голова Лисиничівської сільради в Пустомитівському районі Мирон Бедрій зазначив: «Попри деякі законодавчі колізії, які, сподіваюся, будуть врегульовані, можу впевнено заявити – Львів однозначно дасть поштовх для розвитку наших територій. Бо село у сьогоднішньому вигляді далі залишатися не може. Таке відчуття, ніби ми зупинилися. Село має розвиватися, а людський потенціал – успішно реалізовуватися».

Мирон Бедрій також поінформував: «У селі Підбірці, зокрема, за словами голови, приєднання до майбутньої Львівської ОТГ ініціює місцева молодь, бо вбачає у цьому перспективи на майбутнє. Сьогодні село вже не таке, як було ще 20 років тому. І на це треба зважати. У Підбірцях є хороша школа і садочок. Але основна частина населення Підбірців і Лисиничів щоденно їде працювати до Львова, останні ще й возять до львівських шкіл та садочків дітей. Побутові відходи вивозять львівські фірми. За основними медичними послугами наші люди також їдуть до Львова. Наші люди фактично вже є частиною Львова».

Голова Лисиничівської сільради також запевнив: «Більшість молодих освічених людей розуміють, що приєднуватися треба до спроможнішої громади, бо чим більша громада, тим більші можливості. Станом на сьогодні з упевненістю можна говорити, що переважна більшість мешканців Лисиничів виступає за приєднання до Львівської ОТГ».

Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР запропонувала свій проект об’єднання міста зі сусідніми населеними пунктами у рамках реформи децентралізації.

dailylviv.com

До теми

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу