Ляшко може щодня подавати на 1+1 і Коломойського до суду - кандидат

15:52 20 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Радикальна партія, після того, як висунула своїх кандидатів, провела внутрішню люстрацію і виключила декілька людей зі списку.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив № 27 у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Мисик.

За його словами, було вирішено, що в прохідному списку зараз не буде жодного діючого депутата, крім Олега Ляшка.
- Це не означає, що Іван Заяць був поганим депутатом, просто людина була кілька разів у списку, кілька разів була депутатом, відповідно було вирішено виключити Івана Зайця зі списку, - пояснює партійну позицію кандидат в нардепи.

Оцінюючи методи агітації та дії керманича своєї партії, Андрій Мисик вважає, що Олег Ляшко зараз говорить і робить те, що люди хочуть бачити і не вбачає у його діях жодного епатажу.

Водночас, за його словами, стільки бруду, скільки було вилито на Олега Ляшка, не вилили на жодного з кандидатів в нардепи. І у всьому винні – олігархи.
- У цьому йде попереду канал «1+1» і його власник Коломойський. Ми можемо кожен день подавати на цих людей і на канал до суду. І мені дуже неприємно, що 24 канал розповсюджує ту ж саму брехню, ретранслюючи ці передачі, - кандидат до парламенту знайшов крайніх у цій ситуації.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу