Львову потрібна муніципальна міліція, - Андрій Садовий

15:23 1 липня 2014 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що громадська безпека у містах повинна підпорядковуватись органам місцевого самоврядування. Відтак, важливо чимшвидше прийняти зміни до законодавства, аби уможливити муніципальну міліцію.

«Сьогодні Україна має унікальний шанс. Ми підписали Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом. Сьогодні Україна є на слуху, ми маємо хороше реноме. Увесь цивілізований світ нас підтримує. Якщо ми хочемо отримувати серйозні інвестиції, то маємо застабілізувати ситуацію. Має бути єдність», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер наголосив на необхідності децентралізації та розширенні повноважень органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні будь-які дискусії, чи потрібні повноваження органам місцевого самоврядування, чи не потрібні – це абсурд. Однозначно, треба негайно приймати зміни до законодавства, щоб уможливити муніципальну міліцію. Щоб громадська безпека була у підпорядкуванні органів місцевого самоврядування. Порядку буде більше. Якби реформа місцевого самоврядування відбулась у 2005 році, не було б тої біди, яку ми маємо в Україні», - додав Андрій Садовий, мер Львова.

Про це повідомила сьогодні прес-служба ЛМР.

dailylviv.com

До теми

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу