Львів’яни звернуться до світових лідерів

14:20 7 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У Львові талановиті діти звернуться до світових лідерів із закликом зберегти мир на Землі.

У вівторок, 11 лютого, у львівській медіатеці відбудеться захід «Почуйте нас! Діти світу за мир!», на якому буде ухвалене колективне звернення до президентів та урядів усіх країн із закликом зберегти мир на Землі. Про це, як повідомили в «Укрінформі». розповіли в Міжнародній академії літератури і журналістики.

Учасниками цього дійства будуть юні поети і прозаїки, журналісти, художники і фотографи, виконавці авторських пісень. А на мості Миру зустрінуться школярі двох міст – Червонограда і Львова. Їх вітатимуть закордонні дипломати, відомі творчі особистості.

У цей день відбудеться презентація глобальної благодійної Місії миру «Почуйте нас! Діти світу за мир!», вебресурсу Міжнародної академії літератури і журналістики, журналу «Країна талантів» та спецвипусків газети «Ні війні! Миру-так!» (англійською, французькою, російською, українською мовами). Для юних талантів гостинно відчинять двері майстер-студії з поетичного слова, журналістики, малюнку та художнього фото.

Крім того, буде ухвалене колективне звернення до президентів та урядів усіх країн, відомих політиків, релігійних діячів, літераторів і митців із закликом зберегти мир на Землі, повідомили організатори заходу.  Захід відбудеться за ініціативи міжнародного центру «Місія миру», Міжнародного центру ЮНЕСКО, Міжнародної академії літератури і журналістики, Французько-української асоціації «АРТ-культура і креатив» та міського комунального дитячого закладу «Галицьке юнацтво».

Як інформував «ЩЛ», у Львові відкриють сучасну медіатеку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:05 25 лютого 2020 р.

На Львівщині пошкодили банер із фотографіями Героїв Небесної сотні

Вандали пошкодили вночі 25 лютого в селищі Немирів на Яворівщині патріотичний банер, на якому розміщено фотографії Героїв, котрі загинули під час Революції Гідності на Майдані в Києві.

Рубрика: Політика

10:42 25 лютого 2020 р.

Волонтери з АТО/ООС подали Президенту петицію про відкликання Держпремії в стоматології

За дорученням всеукраїнської конференції лікарів-волонтерів «П'ятирічний досвід надання стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС» керівник доброчинного проекту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко зареєстрував на сайті Президента України петицію про відкликання Державної премії 2019 року в галузі стоматології через фальсифікацію лауреатами своєї діяльності у зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика