Львів’яни привезли учасникам АТО понад 5 тонн продуктів і 20 – мінеральної води

11:25 2 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба облдержадміністрації,

Як повідомляє в середу прес-служба ЛОДА, питна вода в зоні антитерористичної операції – дуже поганої якості.

Як повідомила сьогодні, 2 липня,«Щоденному Львову», прес-служба облдержадміністрації, голова ЛОДА Ірина Сех та її заступник Володимир Харчук відвідали українських військових у Дніпропетровську та в Запорізькій області, яким вони привезли понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 20 тонн мінеральної води та деяке технічне обладнання. У Дніпропетровську вони зустрілися із льотчиками, зокрема вертолітниками 16-ї окремої бригади армійської авіації, яка дислокується в Бродах.

На зібранні були присутні, окрім військових, місцеві жителі, які, за словами льотчиків, їх дуже підтримують. Ірина Сех, виступаючи перед зібранням, передала вітання воякам із Львівщини, й зазначила: «Ми дуже переймаємося вашою долею. У кожному домі моляться, щоби ви повернулися живими й здоровими. І водночас ми дуже пишаємося вами – мужніми воїнами, які, ризикуючи життям, захищають нас від агресора. При нагоді я хочу подякувати дніпропетровцям за те, що ставляться до наших хлопців, як до своїх синів, підтримують, допомагають їм. Це свідчення того, що українці – єдині, що всі ми прагнемо якнайшвидшої перемоги над ворогом та гідного життя на своїй землі».

У частині, яка зазнала великих людських втрат – за час АТО загинуло восьмеро льотчиків, боронять державу справжні аси. Вони доставляють вантажі й військових в найгарячіші точки і головне – вивозять поранених.

На замовлення вояків, окрім продуктів та інших необхідних речей, привезли Державні Прапори та вишивані рушники. Отець-капелан Богдан Вихор роздав воякам вервечки та образки.

Далі вирушили в Запорізьку область, в розташування 30-ої механізованої бригади, що з Новограда-Волинського. Окрім продуктів, привезли воякам 20-тонну фуру мінеральної води, якій тут дуже зраділи, бо питна вода в тій місцевості дуже поганої якості.

Відтак Львівська обласна державна адміністрація висловлює вдячність підприємствам та організаціям, які долучилися до збору гуманітарного вантажу для військових-учасників АТО.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів