Львів'яни «прикрасили» консульство Росії похоронними вінками (відео)

19:43 21 червня 2014 р.


Фото: lv.20minut.ua

Ті, хто приносять туди сьогодні свічки, кажуть, що таким чином хочуть вшанувати пам'ять загиблих від руки Кремля.

Сайт «20 Хвилин» розповідає сьогодні, 21 червня, в публікації «Львів'яни зносять до консульства Росії похоронні вінки»:

«Незвичний флеш-моб проходить під будівлею російського консульства у Львові 21 червня. Львів'яни приносять до дипломатичної установи лампадки та похоронні вінки з різноманітними написами.

Біля головного входу до консульства Росії лежить вінок із синьо-жовтим прапором та траурною стрічкою. Під ним львів'яни ставлять запалені лампадки.

Люди, які приносять свічки, кажуть, що таким чином хочуть вшанувати пам'ять тих людей, які загинули від «руки Кремля». Через кілька хвилин під брамою дипломатичної установи з'являється ще один похоронний вінок.

Його принесла львів'янка пані Галина. Жінка ледь стримує сльози, говорячи про загиблих українських військових.

– Ми написали на вінку: «На добру згадку про дружбу України та Росії». Хочеться пану Путіну побажати стільки всього поганого, – пояснила пані Галина.

Біля консульства Росії уже четвертий день стоїть 76-річний львів'янин пан Іван. Чоловік тримає у руках плакати з написами: «Путин! Вспомни финал Гитлера!», «Путин – призрак, а логос – вечность». Мітингувальник розповів, що протестує проти російського варварства.

– У мене ще на плакаті зображений Путін. В одній руці він триває булаву, а в іншій – глобус. Біля нього я приклеїв Гітлера. Тобто проводжу певну таку аналогію. Приходжу сюди, бо не можу дивитися новини по телевізорі. У мене аж сльози течуть, – додав пан Іван.

Біля консульства Росії стоять з десяток міліціонерів. Вони лише спостерігають над тим, як львів'яни кладуть вінки та свічки».

Як інформував «Щоденний Львів», сьогодні до диппредставництв Росії у Львові й багатьох країнах світу несуть похоронні вінки – глобальний флешмоб організовують, щоб привернути увагу світу до агресії РФ проти України.


Відео: Юля Касько

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу