Львівський Євромайдан підтримує Романа Брезіцького і Уляну Мороз у ЛОДА

14:33 12 березня 2014 р.


Фото: facebook.comeuromaidanlvivphotos_stream

Львівський Євромайдан хоче бачити Романа Брезіцького, співорганізатора львівського Євромайдану, і Уляну Мороз, активістку львівського Євромайдану у львівській державній владі.

Раніше на посаду заступника з гуманітарних питань голови ЛОДА на зборах міжфракційного об’єднання «Львівщина» (сюди входять усі нардепи Львівщини) та розширених депутатських фракцій партії «Батьківщина» у ЛОР та ЛМР називали прізвища Романа Брезіцького та Ярослава Музичка, а на посаду начальника управління культури - майданівки Уляни Мороз.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу провідомив Андрій Породко, співкоординатор львівського Євромайдану.

Нагадаємо, що кандидатуру Андрія Породка на посаду начальника управління сім'ї та молоді  ЛОДА, також запропонували на зборах міжфракційного об’єднання «Львівщина» та розширених депутатських фракцій партії «Батьківщина» у ЛОР та ЛМР. 

Андрій Породко, зокрема, вважає, що Львівщині потрібна Олмпіада -2022 року. Андрій Породко закінчив Львівську комерційну академію, факультет менеджменту організацій.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу