Львівський безпековий форум відбудеться вдруге

13:15 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 822

На минулорічному Львівському безпековому форумі
Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення «Про затвердження порядку проведення та фінансування ІІ Львівського безпекового форуму».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Провідною темою цьогорічного Львівського безпекового форуму, який відбудеться 24-26 жовтня у Львові, буде «Економіка війни чи війна економік».

Директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев наголосив: «Це вже другий Безпековий форум, який буде відбуватись у Львові, де будуть обговорюватись питання безпеки у світі, в Європі, і звичайно в Україні».

У міськраді також поінформували: «Залежність, взаємозалежність та незалежність країн — загроза чи виклик для сучасного світового безпекового порядку. Економічні відносини з агресором і спільниками – гра на перемогу чи поразку? Як не продати незалежність в обмін на іноземні інвестиції?» – саме про це дискутуватимуть учасники форуму. У ГО «Інститут Просвіти», яка є організатором Львівського Безпекового Форуму, зазначають, що спікерами форуму стануть провідні експерти з більш, ніж 10 країн світу – Грузії, Естонії, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Канади та тощо. Організатори форуму – ГО «Інститут Просвіти», Український католицький університет, «Інститут міста» та Львівська міська рада».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 17 листопада 2018 р.

США чітко заявили, що Україна буде в НАТО, – МЗС

Офіційний Вашингтон висловив дуже чітку підтримку прагнення України до членства в Євроатлантичному альянсі, наголосивши, що одного дня Україна буде в НАТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 105

19:19 16 листопада 2018 р.

Виборцеві доведеться вибирати з 300-500 кандидатів, – політолог у Львові

Виборець на виборчій дільниці може отримати бюлетень, в якому буде від 300 до 500 кандидатів від політичних партій. Такі нововведення нас очікують з прийняттям нового Виборчого кодексу.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 498

19:05 16 листопада 2018 р.

Купити виборчий округ буде складніше, – політолог у Львові

Новий Виборчий кодекс не знищить явище «партійного спонсорування» заради місця у прохідній десятці виборчого списку. Проте виборчі округи будуть збільшені, отже купити такий округ буде складніше.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 408

18:49 16 листопада 2018 р.

Правляча еліта зацікавлена в мажоритарці, – експерт у Львові

Новий Виборчий кодекс не вигідний будь-якому кандидатові, який має намір балотуватися до Верховної Ради або до місцевих рад. І саме тому дотепер не ухвалений потрібний країні документ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 393