Львівський безпековий форум відбудеться вдруге

13:15 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 636

На минулорічному Львівському безпековому форумі
Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення «Про затвердження порядку проведення та фінансування ІІ Львівського безпекового форуму».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Провідною темою цьогорічного Львівського безпекового форуму, який відбудеться 24-26 жовтня у Львові, буде «Економіка війни чи війна економік».

Директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев наголосив: «Це вже другий Безпековий форум, який буде відбуватись у Львові, де будуть обговорюватись питання безпеки у світі, в Європі, і звичайно в Україні».

У міськраді також поінформували: «Залежність, взаємозалежність та незалежність країн — загроза чи виклик для сучасного світового безпекового порядку. Економічні відносини з агресором і спільниками – гра на перемогу чи поразку? Як не продати незалежність в обмін на іноземні інвестиції?» – саме про це дискутуватимуть учасники форуму. У ГО «Інститут Просвіти», яка є організатором Львівського Безпекового Форуму, зазначають, що спікерами форуму стануть провідні експерти з більш, ніж 10 країн світу – Грузії, Естонії, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Канади та тощо. Організатори форуму – ГО «Інститут Просвіти», Український католицький університет, «Інститут міста» та Львівська міська рада».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми