Львівського десантника нагороджено орденом Богдана Хмельницького (+відео)

21:50 25 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: President.gov.ua

Завдяки професійним діям майора Олега Баляса переважаючим силам противника було завдано чисельних втрат – близько 35 чоловік та близько семи одиниць бойової техніки противника.

«Президент України й Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко вручив нагороди військовослужбовцям за особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України в зоні проведення АТО та вірність Військовій присязі», – повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«Церемонія нагородження відбулася під час зустрічі Президента з командирами Збройних Сил України середньої військової ланки управління в Національному університеті міністерства оборони України імені Івана Черняховського. У заході також взяв участь міністр оборони України, генерал армії Степан Полторак.

Серед нагороджених орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня підполковник Дмитро Кащенко – командир танкового батальйону окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. З серпня 2014 року до серпня 2015 року, з перервою на час поранення, виконував бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції. Особисто керував супроводом руху військових колон до Донецького аеропорту. 14 листопада 2014 року Дмитро Кащенко був важко поранений під час бою за Піски. Однак, не припинив ведення вогню, чим не тільки врятував підлеглих та інших військовослужбовців, які виходили з-під обстрілу противника, а й забезпечив утримання позицій до підходу підкріплення.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено командира аеромобільно-десантного батальйону 80-ї львівської окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України майора Олега Баляса. З липня 2014 року Олег Баляс брав участь в антитерористичній операції на території Донецької області.

Під час бою біля Луганського аеропорту, двічі виявив засідку противника, відволік його увагу та прийняв бій. Завдяки професійним діям Олега Баляса переважаючим силам противника було завдано чисельних втрат – близько 35 чоловік та близько семи одиниць бойової техніки противника.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено командира батальйону охорони окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України підполковника Ігоря Зосіменка. З червня 2014 року виконував завдання з авіаційного забезпечення в якості бортового стрілка вертольоту Мі-8 під час проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Упродовж тривалого часу залучався до виконання більше 30 польотних завдань на висадку та евакуацію груп спеціального призначення, до авіаційного перевезення вантажів на блок-пости в райони Краматорська, Слов’янська, Довгенького, Орехового, Сонцево, Новомлинівки, Волновахи, Амвросіївки та Гранітного, евакуацію поранених та загиблих в умовах вогневого впливу незаконних збройних формувань. Завдяки самовідданій службі Ігоря Зосіменка було оперативно та безпечно евакуйовано близько 70 поранених».

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів