Львівські журналісти вимагають від ВР прийняти закон «Про інформаційну стратегію в державі»

13:11 18 листопада 2014 р.

Перед тим, як прийняти закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», варто порадитися з редакторами комунальних змін та вислухати їхню думку.

Про це йшлося сьогодні на круглому столі у Львівському прес-клубі на тему «Обговорення проекту Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Львівські журналісти вважають, що цей закон не на часі, шкодить інформаційній ситуації в державі. Отже його розгляд і прийняття необхідно відкласти.

- Цей закон суперечить законодавству і входить в колізію з багатьма законами, які сьогодні існують. Ми також вимагаємо від Верховної Ради прийняти закон про інформаційну політику в країні. Нам його обіцяли ще в квітні, - заявив під час дискусії заступник голови Львівськох обласної організації Національної спілки журналістів України Андрій Болкун.

За словами медійників, цей закон передбачає економію бюджету, через що є загроза закриття комунальних ЗМІ та розпродаж їхнього майна. Але це – сумнівна економія. Особливо в воєнні часі, де війну, передусім, ведуть в інформаційному просторі.

Також редактори комунальних ЗМІ вважають, що місцеві органи влади мають закласти у своїх бюджетах кошти на підтримку цих ЗМІ.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу