Львівські «регіонали» таки засудили дії влади

17:30 13 грудня 2013 р.


Фото: Newsru.ua

Голова їх міської організації ще й пообіцяв: якщо у Києві ігноруватимуть її позицію, то вона вирішуватиме свою подальшу долю на обласній конференції «ПР».

Про це, як інформує сьогодні, 13 грудня, прес-служба Львівської міської організації «Партії регіонів», повідомив у п’ятницю в своїй заяві її голова Олег Баран. 

Відтак подаємо її текст повністю:

«Події, які відбуваються в країні, насторожують кожного свідомого українця. На сьогодні ми бачимо, що необдумані дії як провладних, так і опозиційних політиків спонукали до хаосу та дали черговий старт можливому розколу України. Держави, яка з небаченими зусиллями4 22-роки тому здобула незалежність. А сьогодні стоїть на розпутті. Країна не може зрушити з місця. Адже відчуває глибоку політичну кризу.

На жаль, у розрізі останніх подій на світовій арені ми виглядаємо не у найкращому світлі. Адже достатньо скомпроментували себе перед Європою як ненадійний партнер, у якого відсутня стала позиція та немає єдиного бачення економічних потреб. Зі свого боку, вважаю серйозною помилкою керівництва держави не бажання бачити прагнення людей, які сьогодні вийшли на Майдан. Адже саме вони довели, що в Україні є потужне громадянське суспільство, з яким потрібно рахуватись. Вкотре закликаю усі сторони до діалогу: лише вгамувавши свої політичні амбіції та почувши людей, ми зможемо стати могутньою державою, яка є повноцінним членом європейської спільноти!

Зважаючи на останні події, з розумінням ставлюся до своїх однопартійців, які залишили лави партії. І хочу наголосити, що як член «Партії регіонів» і водночас галичанин, людина, яка любить свою землю, історію та країну, до останнього намагався і намагаюся вплинути на ситуацію, яка відбувається в державі. Щиро вірю в те, що Київ врешті-решт прислухається до колег з західної України.

Якщо центральна влада і надалі ігноруватиме позицію регіоналів Галичини, уже найближчим часом у Львові відбудеться обласна конференція Партії регіонів, під час якої визначиться подальша доля львівської партійної організації. Однозначно можу запевнити, разом з Вами засуджую дії влади, які не відповідають інтересам українського народу та вилились у потужний протест громадськості».

Як бачимо, голова Львівської міської організації «Партії регіонів» Олег Баран навіть словом не обмовився про бойкот львів’янами торгової марки «Родинна ковбаска», яка належить йому. Але навряд чи цей бойкот та засудження Олегом Бараном дій влади є випадковим «збігом обставин».

Як повідомляв «ЩЛ», на Львівщині розпочато бойкот компаній членів «Партії регіонів», зокрема - «Родинну ковбаску» та «Епіцентр», окрім того, львівський Євромайдан закликав «регіоналів» скласти партквитки.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу