Львівські прикордонники затримали на сході України чотирьох бойовиків, один із яких – громадянин Росії

16:35 24 червня 2015 р.

  • 0
Львівські прикордонники

Львівські прикордонники
Фото: lvivexpres.com

Прикордонники Західного регіонального управління виявили та затримали в зоні бойових дій на сході України ворожу диверсійно-розвідувальну групу, яка здійснювала спостереження за позиціями українських військових.

Як інформував «Щоденний Львів», 20 червня прес-офіцер штабу АТО сектору «Б» Євген Силкін повідомив, що прикордонний наряд затримав чотирьох бойовиків так званої «ДНР», один із яких виявився громадянином РФ. Щойно сьогодні, 24 червня, в прес-службі Західного регіонального управління ДПСУ повідомили, що групу бойовиків так званої «ДНР» у складі чотирьох чоловік виявили в лісопосадці на околиці населеного пункту Березове на Донеччині та взяла в полон розвідувальна група  львівських прикордонників.

Під час проведення фільтраційних заходів було встановлено, що троє затриманих є громадянами України, ще один є громадянином Росії. А в ході попереднього опитування затриманих з’ясовано, що вони всі належать до так званих  збройних сил «ДНР» та їх завданням був збір даних за допомогою оптичних приладів позицій українських військових.

Під час особистого огляду у двох були виявлені військові квитки невизнаної республіки, де  бойовики знаходились на посадах розвідника-снайпера та старшого навідника. За виявлену мужність та героїзм прикордонники будуть нагороджені відомчими відзнаками та грошовими преміями. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика