Львівська облрада закликає не порушувати національні інтереси

15:24 5 грудня 2019 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Депутатський корпус підтримав ініціативу голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина і ухвалив заяву облради щодо недопущення порушення національних інтересів України.

Про це повідомили в четвер, 5 грудня, у Львівській облраді, де також розповіли, що за відповідне рішення проголосували сьогодні час позачергової сесії 58 депутатів. В облраді також нагадали, щолідери опозиційних до зе-команди політичних партій підписали спільну заяву щодо необхідності напередодні Нормандської зустрічі нагадати владі про «червоні лінії» – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати.

В облраді також оприлюднили текст заяви щодо недопущення порушення національних інтересів України:

«Усвідомлюючи ризики для безпеки й національних інтересів України, реалізації європейського та євроатлантичного вибору Українського народу, які виходять з тривалої агресії Російської Федерації, заявляємо про необхідність дотримання під час переговорів у Нормандському форматі принципових позицій – червоних ліній, порушення яких завдасть непоправної шкоди Україні:

1. Жодних компромісів щодо унітарності держави – ніякої федералізації.

2. Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.

3. Жодних політичних дій, зокрема виборів, на нині окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації, зокрема виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над кордоном.

4. Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму Україні.

5. Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

6. Звільнення всіх політичних в’язнів та військовополонених.

Вимагаємо забезпечення принципу «спершу безпека», включаючи всеохоплююче припинення вогню, виведення російських військ і зброї з території України;
повернення контролю України над українсько-російським кордоном.

Закликаємо всіх українців, усі державницькі політичні сили, громадські організації вийти 8 грудня о 13.00 на Майдан Незалежності в Києві, щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість у боротьбі за Україну».

Як інформував «Щоденний Львів», Президент України Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі лідерів країн «нормандського формату» зради не буде.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу