Львівська облрада перенесла звіт Сала

16:29 11 лютого 2014 р.

Депутати перенесли заслуховування звіту голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала про виконання у 2013 році делегованих повноважень на наступне пленарне засідання. Таке рішення було ухвалене 11 лютого 2014 року на сесії Львівської обласної ради у зв’язку з відсутністю голови ЛОДА.

Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Андрій Холявка, свободівці підтримали пропозицію фракції «Батьківщини» про перенесення питання на наступне пленарне засідання. Це рішення підтримали також депутати від «Батьківщини» та УДАРу. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

«Адміністрація повідомила, що Олег Сало не звітуватиме на сесії, оскільки перебуває у відрядженні. Тож ми готові дочекатися, доки він повернеться. Окрім того, ми бачимо, що на сесії занадто мало депутатів для ухвалення конструктивного рішення. Тому вважаємо, що краще відкласти слухання цього питання, а на наступне засідання максимально мобілізувати депутатів», - зазначив Андрій Холявка.

 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу