Львівська облрада, напевно, більше не впливатиме на формування ОТГ

13:04 12 листопада 2019 р.

Сьогодні, 12 листопада, Верховна Рада прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)».

Документ пропонує перспективні плани формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей затверджувати Кабінетом Міністрів України за поданням Ради міністрів Автономної Республіки Крим та відповідної обласної державної адміністрації.

Це означає, що зокрема Львівська обласна рада, більше не впливатиме на процедуру затвердження перспективних планів створення об'єднаних тергромад.

"У законопроекті, розробленому урядом, пропонується спростити механізм затвердження перспективних планів, вилучивши з цього процесу стадію їх обов'язкового затвердження обласними радами", - сказав заступник міністра розвитку громад і територій В'ячеслав Негода на ранковому пленарному засіданні парламенту у вівторок.

За його словами, понад 80 ОТГ, у яких ЦВК оголосила вибори, не можуть перейти на міжбюджетні відносини, оскільки в них немає перспективних планів.

"Після затвердження цих змін відкриються нові можливості для проведення реформи", - наголосив Негода.

Нагадаємо, влада Львівщини у жовтні запропонувала новий план зі створення ОТГ - 67 об’єднаних територіальних громад і 6 районів, керуючись лише площею територій і чисельністю населення.

Проект Закону зареєстровано за №2189.

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу