Львівська міськрада спрямувала реабілітованим більше мільйона гривень

14:10 23 серпня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

У ЛМР запевнили: «З нагоди 27-ї річниці незалежності України майже 1,5 тисячі мешканців Львова отримають одноразову матеріальну допомогу».

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Суми виплат становитимуть від 700 до 1000 гривень кожному. Кошти на ці потреби у сумі 1,036 млн. гривень скерували з міського бюджету Львова згідно з розпорядженням міського голови «Про надання одноразової матеріальної допомоги реабілітованим громадянам — мешканцям Львова».

«Матеріальну допомогу отримають громадяни, реабілітовані відповідно до статті 1 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 1000 гривень кожен, а також реабілітовані відповідно до статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 700 гривень кожен», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу