Львівщині пророкують нового очільника, – ЗМІ

09:36 18 листопада 2014 р.


Фото: lvivnews.info

Посаду голови Львівської облдержадміністрації пророчать Ігорю Гриніву, звільненому з посади заступника голови адміністрації Президента України.

Львівській області пророкують нового голову. Президент Петро Порошенко звільнив з поста заступника глави своєї адміністрації президента Ігоря Гриніва – зараз він став народним депутатом і йому пророкують місце губернатора Львівщини.

Замість нього заступником глави адміністрації Президента призначено депутата Харківської облради Ігоря Райніна. Він був заступником голови Харківської ОДА Ігоря Балути й займався в основному економічними питаннями. Раніше він очолював Центр метрології в Харкові, а також у нього був свій бізнес, пов'язаний з будматеріалами.

Саме Ігоря Гриніва зробили відповідальним за провал парламентської кампанії Блоку Петра Порошенка. Про це повідомляє інтернет-видання «Час.ua», просилаючись при цьому на газету «Вести», де про ймовірність призначення Ігоря Гриніва головою Львівської облдержадміністрації – жодного слова.

До теми

20:12 18 травня 2021 р.

Героям УПА дадуть на Львівщині по одному прожитковому мінімуму для працездатної особи

Допомога з нагоди Дня Героїв виплачується за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів банківським установам на їх особові рахунки або через державні підприємства поштового зв’язку.

Рубрика: Політика

18:43 18 травня 2021 р.

Верховна Рада 20 травня розгляне на вимогу Президента 8 законопроєктів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження №122 Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 20 травня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу