Львівщина просить відкрити додаткові піші переходи через українсько-польський кордон

15:38 18 березня 2014 р.


Фото: ostarbeiter.vn.ua

На IV пленарному засіданні XXVIII сесії Львівської обласної ради депутати звернулися до Прем'єр-міністра України з приводу відкриття пішого пункту пропуску «Смільниця – Кросценко» і піших переходів у містах Белз та Угнів, а також – стосовно відновлення діяльності переходу в селі Варяж.

Про це інформує прес-служба ЛОР.

Як відомо, з 2010 року зупинено рух поїзда «Хирів (Україна) – Загуж (Польща)», що позбавило тисяч громадян України та Польщі можливості вільно перетинати кордон. А це значно знизило рівень розвитку туризму та прикордонної торгівлі по обидві сторони кордону. Водночас наявність великої кількості пішоходів територією міжнародного автомобільного пункту пропуску «Смільниця – Кросценко» доволі часто створює додаткову напругу в діяльності цієї інституції. Тому постала потреба відкриття пішого переходу на території діючого МАПП «Смільниця – Кросценко».

Заразом депутати обласної ради звернулись до голови уряду України з проханням дати доручення підготувати Ноту до Уряду Республіки Польща про відновлення пішого переходу в селі Варяж, а також - відкриття нових піших переходів у містах Белз та Угнів Сокальського району Львівської області.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу