«Львів завжди був форпостом ідеї незалежності, ідентичності. Для України життєво важливо, хто його очолить» - Турчинов у Львові

22:17 13 жовтня 2020 р.

Олександр Турчинов, який нині керує центральним виборчим штабом «Європейської солідарності», закликав львів’ян обрати головою Львівської ОТГ свого однопартійця Олега Синютку.

- На місцевих виборах вирішується доля України, бо саме на цих виборах відбувається боротьба між двома таборами: з одного боку - проукраїнські сили, а з іншого - колаборанти, капітулянти, популісти, проросійські сили. І в цих умовах надзвичайно важливо, хто стане очільником Львова, - сказав він під час пресконференції  «Україна та Львів напередодні місцевих виборів», яка відбулась у Львівському пресклубі, пише DailyLviv

Олександр Турчинов наголосив, що для нього Львів завжди був духовним, культурним, моральним камертоном України:

- Тут був форпост української ідеї, незалежності, ідентичності. Не все одно, хто керуватиме цим містом. Іноді доводиться чути, аби голова був добрим господарником. Але в нинішній напружений час не може Львовом керувати господарник, кому все одно, з ким домовитись заради тих чи інших питань. Це - небезпечно для всієї України. Нам потрібен очільник Львова, який би ставив на порядок денний не лише господарські питання, а й був справжнім патріотом. Львів повинен залишатись форпостом, прапором, на який всі орієнтуються вся Україна.

Олександр Турчинов зазначив, що у правлячій партії «Слуга народу» навіть не приховують, що після місцевих виборів будуть об’єднуватись з мадведчуківською силою ОПЗЖ.

- Вони будуть знову намагатися повернути нас в обійми московських катів. Це - принизлива форма капітулянства, яка загрожує суверенній Україні. Львів показав свою чітку позицію на президентських і парламентських виборах. Я сподіваюсь, що на виборах 25 жовтня львів’яни прийдуть на дільниці і проголосуть за «Європейську солідарність» й Олега Синютку. Нам потрібні лідери, здатні вирішити і місцеві проблеми, і стати надійним щитом для всієї України.  

Олександр Турчинов також прокоментував запитання журналіста про заяву Андрія Садового від 2014-го року, що «ми вже програли цю війну»:

- Капітулянтські настрої тоді не булі рідкістю, але було боляче почути цю позицію, капітулянський настрій від очільника Львова. Але пан мер промахнувся у прогнозах: Україна не програла війни. Ми змогли не лише зупинити ворога, а й звільнити частину окупованої території. Патріоти, українці робили це ціною свого життя. Хлопці-добровольці в спортивних штанях і кедах йшли проти танків. Саме вони допомогли тоді вистояти і сформувати армію. Ми не програли і не програємо цю війну. Ми переможемо.

До Олександра Турчинова звернувся у прямому ефірі один з глядачів не як до політика, а як до пастора із запитанням: «Всіляка влада від Бога»?

- Бог дає владу, щоб підсилити народ. А іноді таку, щоб покарати або чогось навчити. Але Україні потрібна нова влада – від Бога і така, щоб була з Богом. На жаль, очільники Банкової в Бога не вірять. Не розуміють свій народ, його мову, принижують армію. Віра, мова, армія – не порожні слова. Коли влада буде не лише від Бога, а й з Богом – тільки тоді ми зможемо вистояти,  – сказав він.

Доля України зараз вирішується у Львові – Синютка.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу