Львів патрулювали вночі майже дві тисячі людей

11:24 23 лютого 2014 р.


Фото: vk.com

Зокрема громадський порядок у місті пильнували більше 170 співробітників міліції.

Патрулювання вулиць відбувалося цієї ночі й на понад 150 автомобілях. Голова Залізничної районної адміністрації Ірина Гримак розповіла: «Ніч у Залізничному районі пройшла спокійно. Було зафіксовано лише один напад зловмисника на таксиста зі спробою грабежу. Його затримали. Загалом до патрулювання вулиць вночі було залучено 278 людей, 36 машин, 25 правоохоронців за 12 маршрутами. На день кількість маршрутів скорочуємо до 5. Зараз працює 25 людей». 

Натомість у Галицькому районі до патрулювання було залучено 212 людей, 26 працівників міліції та 18 автомобілів. Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський розповів: «На вул. Богомольця була спроба обікрасти машину (кут вул. Франка - Пекарська). Загалом вночі чергувало 252 людини (8 маршрутів), 17 груп, в групах було 25 правоохоронців, 10 авто. Також 1 машина працює в цілодобовому режимі»

Натомість голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко повідомив: «Була одна підтверджена ситуація продажу алкоголю на вул. Шевченка. Працювало 20 піших груп, 11 мобільних, велопатруль. Також працювали групи Самооборони, група громадського формування «Галка-Січ» і 30 представників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності».

Як поінформувала голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, під час нічного патрулювання на Сихові спіймали автомобільного злодія. Вона конкретизувала: «Злодія зловили дві жінки, вони зателефонували до нас. Туди відразу скерували оперативну групу. Затриманим виявився ром, який викрадав з автомобілів магнітофони, відеореєстратори».

Загалом вночі у Сихівському районі до патрулювання було залучено 250 мешканців, 28 працівників міліції, 32 автомобілі. Натомість у Франківському районі вночі була спроба проникнення в інтерактивний клуб.

Загалом, на території району вночі патрулювало 237 піших осіб, 54 автомобілі, 8 велосипедистів, 52 міліціонери. 

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу