Львів не має на території РФ жодного міста-партнера, – ЛМР

12:17 25 лютого 2016 р.


Фото: lvivpost.net

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у четвер: «10 років тому ми мали намір мати максимально якісну співпрацю з усіма містами, однак сьогоднішня агресія Росії проти України унеможливила це».

«Сьогодні на сесії міськради із запитом до присутніх звернувся депутат від «Громадянської позиції» Юрій Кужелюк, який наполіг на розірванні партнерських стосунків між Львовом та Санкт-Петербургом, з огляду на агресію Росії на території України», –повідомили в четвер, 25 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Як підкреслив у відповідь міський голова Львова Андрій Садовий, жодних офіційних угод про партнерство між двома містами немає. Він також запевнив:

«30 вересня 2006 року ми уклали протокол про наміри щодо співпраці, однак в угоду він не переріс. Відтак, я офіційно заявляю: у нас немає на території Російської Федерації жодного міста-партнера. Таких партнерів ми маємо лише в країнах Європи та Америки. 

Тому з цієї точки зору ми максимально коректні, і багато інших міст України можуть брати з нас приклад. Справді, 10 років тому ми мали намір мати максимально якісну співпрацю з усіма містами, однак сьогоднішня агресія Росії проти України унеможливила це».

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу