«Львів є авангардом у перетворенні України до справді сучасної європейської країни», – посол США

15:00 27 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Надзвичайному і повноважний послу США в Україні Джеффрі Пайєтту презентували сьогодні у ЛМР досягнення реалізації програми цифрового перетворення в нашому місті.

«Більш ніж 50 електронних послуг, відкритий бюджет, понад 100 закупівель у системі ProZorro та 1,5 тисячі виданих карток мешканця – лише частина того, що було зроблено у Львові торік у рамках реалізації програми цифрового перетворення. Основні результати діяльності у Львові як електронному місті, а також плани щодо майбутніх проектів, які реалізовуватимуть цього року, презентували сьогодні у Львівській міській раді надзвичайному і повноважний послу США в Україні Джеффрі Пайєтту, журналістам та громадськості», – повідомили сьогодні, 27 травня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Напрацювання Львова отримали схвальні відгуки надзвичайного та повноважного посла США в Україні, який зазначив:

«Я особливо тішусь своїм візитом, бо цього разу привіз усю команду посольства сюди. Ми проводимо за підтримки міського голови «Дні Америки» у Львові. Програма включає у себе концерти, фільми, відкритий ярмарок завтра перед Оперним театром. Це радісний збіг, що «Дні Америки» проходять водночас з проведенням заходів Днів Європи у Львові.

Це відображає нашу тісну співпрацю з послом Яном Томбінські і нашу налаштованість давати підтримку Україні.  Це чудова нагода нагадати про те, що Львів є авангардом у перетворенні України до справді сучасної європейської країни.

Думаю, той брифінг, який продемонструвала щойно пані Яніка Мерило, є яскравим прикладом цього. Думаю, що одна з найцікавіших речей, яка відбувається, як молоді реформатори, застосовуючи технології, сприяють перетворенню в Україні та сприяють подоланню корупції.

Мені дуже цікаво, що модель, яка працює тут, у Львові, як вона поширюється та застосовується в містах, наприклад, Дніпро, Миколаїв. По дорозі сюди я зазначив у розмові з паном мером, що дуже важливо – це робота і зусилля, які в цьому напрямку зараз здійснюються у Маріуполі.

Це місто було окуповане російськими військами. Зараз це місто є частиною єдиної України. Вони дуже добре докладають зусиль для запровадження відкритих даних, електронного урядування та надання адміністративних послуг для громадян.

Я також мав розмову з паном Гройсманом щодо реформування митниці. Це важливо для Львова, як воріт до Європи. В цій розмові ми торкнулись нового проекту, який здійснюється під наглядом американської агенції з міжнародного розвитку – це запровадження чотирьох пілотних постів на митницях тут, на Заході України, вже у додаток до тієї роботи, яка ведеться в Одеській області.

Це така сама модель, як і модель Відкритий бюджет. Щоби у відкритий спосіб усі транзакції, які відбуваються, відображались електронно на веб-сайті і таким способом звузити можливості корупційних дій».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини