Лідера проросійських скаутів зі Львова знайшли повішеним

11:15 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1461


Фото: zakarpattya.net.ua

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений мертвим в одному зі сіл Рахівського району Закарпатської області.

Про це повідомив колишній лідер «Русского движения на Украине», який тепер перебуває у Росії, Олександр Свистунов. Він також розповів: «Є версія, що він повісився, але це версія. Версій дуже багато. Ніхто нічого толком не знає».

Свистунов уточнив, що Арбатов підтримував тісні контакти з консульством Російської Федерації у Львові. Про це повідомили в інтернет-виданні «Закарпаття онлайн», де також розповіли: «Проросійські скаути з «Галицької Русі» проводили на Закарпатті несанкціоновані розкопки військових поховань, а також чіпляли ужгородцям символи «Русского мира». Ще в 2014 році закарпатські свободівці вимагали заборонити Федерацію скаутів «Галицька Русь».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:15 19 березня 2019 р.

У Львові відбудеться акція на підтримку полонених моряків

25 березня о 16:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченкові на проспекті Свободи у Львові розпочнеться акція на підтримку полонених українських моряків, затриманих 25 листопада 2018 року та поневолених в Російській Федерації.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 291