Лідера проросійських скаутів зі Львова знайшли повішеним

11:15 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1341


Фото: zakarpattya.net.ua

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений мертвим в одному зі сіл Рахівського району Закарпатської області.

Про це повідомив колишній лідер «Русского движения на Украине», який тепер перебуває у Росії, Олександр Свистунов. Він також розповів: «Є версія, що він повісився, але це версія. Версій дуже багато. Ніхто нічого толком не знає».

Свистунов уточнив, що Арбатов підтримував тісні контакти з консульством Російської Федерації у Львові. Про це повідомили в інтернет-виданні «Закарпаття онлайн», де також розповіли: «Проросійські скаути з «Галицької Русі» проводили на Закарпатті несанкціоновані розкопки військових поховань, а також чіпляли ужгородцям символи «Русского мира». Ще в 2014 році закарпатські свободівці вимагали заборонити Федерацію скаутів «Галицька Русь».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:55 13 грудня 2018 р.

Мішель Терещенко не відмовився балотуватися в Президенти,- представник у Львові

Мішель Терещенко не відмовився балотуватися в Президенти України. Але до закінчення воєнного стану він, як мер Глухова, тимчасово повернувся у місто, якому загрожує Росія.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 825

19:13 13 грудня 2018 р.

Підприємство, яке не дахує система, приречено на банкрутство, – редактор

Вісім мільйонів людей поїхали за ліпшими соціальними гаслами на заробітки. Економіка працює в ручному режимі. Розвиток відбувається лише тих підприємств, які дахує система. Якщо підприємство не дахує система, воно приречено на банкрутство.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 711

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

Виборчі гасла: популізм і реалізм

Рубрика: Політика

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу