Лідер «Правого сектору» підтвердив, що він зустрічався 20 лютого з Януковичем

20:32 26 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

За словами Дмитра Яроша, йому пропонували підписати угоду про припинення конфлікту.

Про це лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош розповів в інтерв’ю «Українському тижню». Дослівно ж він повідомив: «Зараз поширюється чимало інформації про мою таємну зустріч з Януковичем. Вона справді була, але вже після завершення активних дій силовиків. Вийшли СБУшники і запропонували не тільки мені, а й моєму найближчому оточенню, зустрітися для припинення кровопролиття. Відповідно я поїхав в Адміністрацію (президента. – Ред.)».

За словами Дмитра Яроша, Янукович пропонував йому підписати угоду про припинення конфлікту. Однак лідер «Правого сектору» запевняє:

«Я відмовився це зробити. Сказав, що ми маріонетками ніколи не були і не будемо. І, Вікторе Федоровичу, давайте виводьте війська, бо почнеться партизанська війна по всій Україні». 

При цьому йшлося, що ми не відступимо, що не складемо зброї, будемо стояти до кінця. Я не беру цю заслугу на себе, оскільки на нього тисли і дипломати, але можливо це для нього стало також певною крапелькою, коли він вирішив припинити так звану антитерористичну операцію і відвести війська».

Ярош розповів також, що Янукович виглядав переляканим, відтак додав: «Хоч він зруйнував певні мої стереотипи, бо я ніколи з ним не зустрічався. Мені здавалось, що він більш тупіший. А він так намагався щось формулювати… Але видно було, що він виснажений і переляканий», – додав Ярош.

Лідер «Правого сектору» зазначив також, що його розмова з Януковичем тривала недовго. А на запитання про те, чи боявся він їхати на Банкову, Дмитро Ярош відповів: «Боявся. Я думав не повернусь».

«Український тиждень» повідомляє також, що інтерв'ю з Дмитром Ярошем читайте у черговому числі цього журналу.

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу