Київ не збирається відвойовувати Донбас, а шукає політичне рішення, – МЗС

09:55 14 листопада 2014 р.


Фото: АFР

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що українська влада не буде відвойовувати регіони на сході України, контрольовані проросійськими бойовиками, бо така воєнна операція торкнулася б також і цивільного населення, наших українських співгромадян.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що українська влада не буде відвойовувати регіони на сході України, контрольовані проросійськими бойовиками. Як повідомляє російська редакція «Deutsche Welle», про це він сказав німецькій газеті «Rheinische Post».

«Така воєнна операція торкнулася б також і цивільного населення, наших українських співгромадян», – цитує видання главу МЗС України. Клімкін запевнив, що українська влада планує і далі дотримуватися режиму припинення вогню й продовжувати пошук політичних рішень у конфлікті.

У випадку ж, якщо підтримувані Росією сепаратисти знову почнуть атакувати позиції української армії, то вона дасть їм гідну відсіч, бо за останній час її боєздатність суттєво зросла, сказав Клімкін. «Сьогодні в її лавах тисячі солдат, які можуть боротися й уже довели це», – заявив голова українського зовнішньополітичного відомства.

Він також дав зрозуміти, що Україні найближчим часом знову знадобиться подальша фінансова допомога Заходу. Про це повідомляється в п’ятницю на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу