«Кримський» псевдореферендум на Донеччині організовує «Партія регіонів», – ЗМІ

21:39 9 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявила в п’ятницю журналіст «Espreso.tv» Ронні Миронова.

Журналіст «Espreso.tv» Ронні Миронова розповідає в сьогоднішній публікації «Партія регіонів організовує референдум для ДНР»:

«Ймовірно, в ДНР (так званій «Донецькій народній республіці. – Ред.) дефіцит кадрів. Або «Партія регіонів» вирішила впровадити в табір сепаратистів власних людей. А може – просто поділитися перевіреними кадрами.

Так, головою ЦВК ДНР з проведення референдуму 11 травня в Донецьку і області був призначений Роман Лягін, який довгий час працював на «Партію регіонів» і займався безпосередньо виборами. Причому, працюючи в кращих традиціях «Партії регіонів», Лягін займався найбільш «брудною» роботою – від вкидань бюлетенів та організації «каруселей» на виборчих дільницях до залякування спостерігачів від інших партій, погрожуючи їм фізичною розправою.

Верхи майстерності Романа Лягіна була афера на виборах мера міста, коли за деякий час до виборів Роман змінив ім'я й прізвище на Олександра Лук'янченка та балотувався за списками іншої партії. Після цього голоси, віддані за нього, були підраховані разом з голосами за реального Олександра Лук'янченка, чим і була, більшою мірою, забезпечена перемога на виборах нинішнього мера міста. А Роман благополучно повернув собі власне ім'я.

Потім у команді стався розкол, і Лягін публічно заявив про неприйнятність дій «Партії регіонів»: «Сергій Богачов та Олексій Грановський (заступник і помічник міра Лук'янченко) відкрито координують групи, що перешкоджають реалізації законних прав громадян. Ситуація критична. При всіх спробах «забалтивания» день від дня загострюється. Також обурює те, що Грановський гордий своєю активною діяльністю і не соромиться позначати себе в якості координатора бойовиків».

Але час минув, і Лук'янченко знову співпрацює з Лягіним, тільки тепер не в команді «Партії регіонів», а в команді ДНР. Саме цей факт явно свідчить про те, що Лук'янченко має безпосереднє відношення до сепаратистам в Донецьку.

І ось, за старою дружбою з Андрієм Пургіним, лідером громадської організації «Донцкая республіка», існування якої заборонено на території України СБУ, Лягіна призначають головою ЦВК ДНР. До того ж, ідеї «русского мира » Лягіну, здавалося б, близькі, адже він неодноразово брав участь у програмах, які проводилися російськими правими громадськими організаціями.

Тільки от ця позиція злегка однобока, адже Роман досить часто відпочиває не в «процвітаючій великій Росії», а в самому серці «загниваючої» Європи – Німеччині. І навіть усвідомлюючи ризик того, що наслідком сепаратизму стане неможливість виїзду в ЄС, Лягін продовжує працювати на благо новоствореної Республіки та займається організацією цього референдуму. При цьому Лук'янченко, зі слів самого Лягіна, активно допомагає в цій організації, надаючи ЦВК ДНР і списки виборців з останніх виборів, і місця для виборчих дільниць.

Судячи за підсумками попередніх виборів, неважко здогадатися, які результати будуть у нинішнього референдуму. Тільки от це в черговий раз доводить, що залишки «Партії регіонів» як і раніше, сильні в регіонах.

Правда, тепер вони працюють не на «сім'ю», а на окупантів. І всі заяви «Партії регіонів» про мирне вирішення конфлікту і про переговори з сепаратистами – це лише слова, спрямовані на те, щоб відвернути увагу громадян від їх безпосередньої участі у розвалі України.

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу