Красний Лиман і північ Луганщини – під контролем українських силовиків, – АП (відео)

14:45 5 червня 2014 р.


Фото: АР

Про це заявив у четвер на брифінгу т.в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський.

«Українська правда» інформує сьогодні, 5 червня, в повідомленні «Пашинський: Красний Лиман і Північ Луганщини повністю під контролем»:

«Північ Луганщини й місто Красний Лиман повністю зачищені від терористів, головою Краснолиманської райдержадміністрації призначений Костянтин Матейченко. Як повідомив на брифінгу т.в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський, «перший величезний успіх – повністю зачистили від терористів місто Красний Лиман».

«І сьогодні після обіду в Червоному Лимані з'явиться цивільна адміністрація, яка буде налагоджувати життя. Ми також повністю локалізували ситуацію на півночі Луганської області, зокрема, 9 районів Луганської області на півночі повністю під контролем Української держави», – відзначив Пашинский.

У свою чергу, в.о. президента Олександр Турчинов призначив Матейченка тимчасово виконуючим обов'язки голови Краснолиманської РДА в Донецькій області, про що говориться в його указі «Про заходи щодо створення Краснолиманської РДА Донецької області». Кабінету Міністрів доручено підготувати й подати на розгляд Верховної Ради пропозиції по скасуванню рішення про об'єднання Краснолиманської міського й Краснолиманської районної ради.

В указі зазначається, що він виданий з метою підвищення гарантій забезпечення життєдіяльності, законності й правопорядку на території Краснолиманського району.

Матейченко народився в Константинівці Донецької області, з 1991 по 1998 роки займав посади від командира взводу до заступника військової частини А0623 Артемівської механізованої дивізії. З 2002 по 2010 роки обіймав посаду сільського голови села Покровське Артемівського району». 

«Українська правда» також цитує в четвер у повідомленні «У Красному Лимані виявляють пособників терористів»:

«У Красному Лимані в рамках проведення АТО  йде виявлення терористів або тих, хто їм допомагав і брав участь у диверсіях. Про це «Українській правді» повідомив керівник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

«Тривають заходи в рамках АТО. Повідомляють, що нібито українські силовики затримують українських громадян, ображають їх. Це неправда. Іде розслідування, виявляються пособники терористів», – сказав Селезньов.

«Ми працюємо з місцевим населенням, люди розуміють, вони утомилися від бандитів і хочуть мирного спокійного життя. Від них іде допомога. Вони вказують на конкретних осіб, які були або бандитами, або пособниками бандитів, були замішані в диверсіях, терористичних діях», – пояснив він.

«У ході проведення певних дій, якщо вони чинять опір, ці люди затримуються, фіксуються. З ними працюють спеціальні уповноважені особи. Якщо люди винуваті, з ними працюють відповідно до процедури в рамках українського законодавства, висувають обвинувачення. Це не масово», – додав Селезньов.

При цьому він не уточнив, скільки вже затриманих, оскільки ця інформація закрита.

Відповідаючи на запитання про обстріл лікарні в Красному Лимані, Селезньов повідомив, що бойовики організували свій пункт у цій лікарні.

«Коли йшла операція по зачищенню Красного Лиману, було встановлено що в цій лікарні перебуває група бойовиків. Звідти почався обстріл. Ми не могли діяти там стандартним образом, оскільки це лікарня», – розповів Селезньов.

За його словами, після того, як бойовики почали з будівлі лікарні стріляти, відбулося силове зіткнення, спрямоване на знищення бойовиків.

Як повідомляють «Новости Донбасса», станом на четвер, на будівлю мерії Красного Лиману повернули український прапор».


Відео: turchynov

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу