Кожен закон перевіряємо на фактор «Януковича», – нардеп у Львові

13:47 27 вересня 2019 р.

  • 0

Кожен закон у Верховній Раді народні депутати від партії «Голос» перевіряють на фактор «Януковича».

Про це 26 вересня на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив нардеп, лідер партії Святослав Вакарчук.

- Ми перевіряємо кожен закон на фактор «Януковича». Що це означає: ми дивимося, чи прийняли ми би такий закон чи голосували би за нього, якщо б його пропонували за часів Януковича, - сказав нардеп.

За словами Святослава Вакарчука, інституційні закони, які скеровані на зміну правил гри в державі, не пройшли би це випробування, і фактор Януковича спрацював би в мінус. 

Народний депутат не виключає, що нова влада запропонувала дуже швидкий і агресивний спосіб внесення законопроектів і голосування за них. Хтось його назвав «турборежимом». 

- Ми знаємо, що турборежим добре працює, коли є якісна турбіна і якісне паливо, в іншому випадку він може бути навіть небезпечним, тому що потужність при погано працюючому механізмі може призвести до непередбачуваних наслідків. Коли на тебе пачками кидають закони, які ти ледь встигаєш прочитати, а деякі не розуміють, про що йде мова, то професійність моїх колег, та інших наших товаришів по фракції – дуже важлива. Ці люди вчитуються в деталі і знають, що є за кожним законопроектом. І вже неодноразово було так, що депутати фракції «Голос» робили дуже важливі правки і зупиняли парламент від створення помилок,- наголосив Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, Вакарчук у Львові застеріг від концентрації влади в руках Президента України.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

16:45 17 лютого 2020 р.

Чиновники Львівської міськради агітували три сільські громади

У Львівській міськраді заявили, що вона «розпочала новий етап у процесі створення Львівської ОТГ – серію зустрічей зі сільськими громадами», щоб «визначитись із першочерговими потребами у населених пунктах – потенційних членах Львівської ОТГ».

Рубрика: Політика

10:51 17 лютого 2020 р.

Сьогодні у Львові оспорюватимуть Державну премію в галузі стоматології

Сьогодні, о 12.00, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «П’ятирічна робота волонтерів-стоматологів у зоні АТО, яку привласнили лавреати Державної премії»/

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу