Конгрес США передбачив $300 мільйонів українській армії

10:30 10 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У Конгресі США погодили оборонний бюджет на 2020 рік на суму $738 мільярдів, в який, зокрема, закладено спрямування $300 мільйонів на потреби української армії.

Про це повідомили в «The New York Times», де також розповіли, що закон про бюджетні асигнування на національну оборону підтверджує надання $300 мільйонів на фінансування ініціативи з надання сприяння Україні у сфері безпеки, включаючи летальні засоби оборони.

Крім того, Конгрес США заклав до військового бюджету на 2020 рік введення санкцій щодо російської енергетики. Зокрема, обмеження будуть введені в зв'язку з будівництвом трубопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік».

Очікується, що оборонний бюджет буде прийнятий до кінця 2019 року. У разі схвалення Конгресом, документ буде переданий на підпис президенту США.

Як повідомляли в агенції новин «Укрінформ», президент США Дональд Трамп запропонував в проєкті бюджету на 2021-й фінансовий рік передбачити щонайменше $250 мільйонів на військову допомогу Україні, в тому числі – на придбання протитанкових ракет «Javelin».

Як інформував «Щоденний Львів», витрати на оборону і безпеку будуть 2020 року найбільшими за часів незалежності України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика