Конфлікт на радіо «Львівська хвиля» спричинила моя посада, – Оксана Колодрубець

14:25 27 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4350

Як уже повідомляв «Щоденний Львів» , учора і сьогодні не вийшли в ефір випуски новин радіо «Львівська хвиля». Причиною стало звільнення усіх працівників відділу інформації цього ЗМІ.

Як уже повідомляв «Щоденний Львів», учора і сьогодні не вийшли в ефір випуски новин радіо «Львівська хвиля». Причиною стало звільнення усіх працівників відділу інформації цього ЗМІ. Передувало цьому ефірному мовчанню кількамісячне протистояння між менеджментом радіо в особі директора суспільно-політичних програм Оксани Колодрубець, яка обійняла цю посаду кілька місяців тому, та колективу відділу новин, який очолювала Ірина Мартинюк і пропрацювала на радіо «Львівська хвиля» 11 років.

Подаючи другу новину про цю ситуацію, «Щоденний Львів» запропонував іншій стороні конфлікту прокоментувати ситуацію.

Оксана Колодрубець вважає, що причиною конфлікту стала її посада – директора суспільно-політичних програм радіо «Львівська хвиля». «У середині травня генеральний директор радіо Віктор Іваницький запропонував мені стати директором суспільно-політичних програм. Ця посада стала подразником чиїхось амбіцій. Я відчувала несприйняття».

«Я мала вивчити формат радіо «Львівська хвиля», бо працювала власкором на радіо «Ера», на телебаченні, вела прямі ефіри. Наприклад, я хотіла запровадити планування. Але вдалося лише кілька разів спланували випуски. Коли я повернулася з відпустки, планування знову не було»,- розповіла О. Колодрубець.

«За три місяці, відколи я була на посаді, вдалося переконати керівництво в збільшенні приміщення для відділу інформації, у придбанні техніки». 

Але усі її нововедення, вважає Оксана Колодрубець, наштовхувалися на обструкцію. «Усі редакторські зауваження переводили в площину конфлікту. Я не мала впливу на випускову, - наголосила Оксана Колодрубець. - Більше того, мене постійно повідомляли, що пишуть на диктофон. Я перебувала під постійним рентгеном». 

Конфлікт, бікфордів шнур якого тлів кілька місяців, вибухнув у вівторок, 24 вересня, коли готували до ефіру вечірній випуск новин, що мав вийти о 18.00, розповіла Оксана Колодрубець. «У ефір йшла політична інформація, некоректна і заангажована. Я попросила її виправити, збалансувати, на що мені сказали: «У нас – подвійні стандарти» і запевнили, що писали мене на диктофон». 

Аби домогтися виконання своїх доручень, Оксані Колодрубець довелося звернутися до генерального директора радіо Віктора Іваницького, і вже він зняв інформацію з ефіру та звільнив випускову.

«З цього і почалася акція. Учора сталося НП – без попередження страйку були зірвані всі випуски новин», - повідомила Оксана Колодрубець. 

«Рішення про звільнення журналістів, - наголосила Оксана Колодрубець, - я не приймала, бо це не моя компетенція».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 597

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 453

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу