Комуністи не голосуватимуть за відставку уряду (відео)

11:00 17 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

Вони стали на погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій на його захист.

Хоч на цьому засіданні голова фракції Компартії Петро Симоненко не скупився на критику влади й опозиції, проте у результаті виступив з несподіваною, вигідною владі пропозицією: перед прийняттям закону про держбюджет затвердити програму роботи уряду на 2014 рік.  Одним із наслідків ухвалення цього документа є введення мораторію на відставку Кабінету міністрів протягом року після затвердження програми .

Заява пана Симоненка йде врозріз з розгорнутою комуністами кампанією по збору підписів під проектом постанови за відставку Кабінету міністрів. У неділю опоненти уряду стверджували, що вже зібрали понад 200 підписів.

Різку зміну політичного курсу в Компартії народний депутат Олександр Голуб пояснює туманно: «Ми не знаємо, під яким документом підписується опозиція. Якщо це питання (про відставку Кабміну. – Ред.) буде поставлено серйозно, а не для якогось піару, то ми за нього проголосуємо. А прийняття програми уряду пов'язане з пропозиціями Компартії щодо виходу з економічної кризи». 

Про це повідомляє сьогодні, 17 грудня, «Коммерсантъ-Украина».

Як інформував «Щоденний Львів», «регіонали» передумали голосувати «за» відставку уряду.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу